Автор Vogue презентує в Києві книгу про стиль Юлії Тимошенко та інших жінок-політиків

Автор британського Vogue, історик і критик моди Робб Янг приїде до Києва як гість Kiev Fashion Days. В українській столиці він презентує свою книгу, у якій досліджує стиль перших леді й жінок-політиків.

Серед героїв дослідження – Мішель Обама, Карла Бруні-Cаркозі, Королева Йорданії Ранія та інші. Автор також присвятив окрему главу дослідженню образу і стилю українського політика Юлії Тимошенко, повідомили Корреспондент.net у прес-службі Kiev Fashion Days.

Відвідувачі презентації зможуть ознайомитися зі змістом книги і особисто задати питання автору – спеціально для гостей події Робб Янг проведе сесію Q&A`s, під час якої кожен зможе поставити запитання автору й отримати на нього відповідь.

За словами організаторів Kiev Fashion Days, Робб Янг приїде до Києва, щоб познайомитися з українським споживчим ринком моди й luxury-товарів, дослідити тутешній стиль – як представлені на показах образи, створені українськими дизайнерами, так і стиль киян поза подіумом.

Історик моди, контриб’ютор британського Vogue Робб Янг – автор книги Power Dressing: перші леді, жінки-політики та мода, що вийшла в лютому 2011 року. У ній автор досліджує стиль найвпливовіших жінок світу, розкриваючи взаємозв’язок суспільного життя і процесів, що відбуваються на вищому рівні, з модою. Так, у своїй книзі Робб Янг розглядає серед інших приклад популярності герцогині Кембриджської, пов’язуючи її популярність з почуттям і проявом почуття стилю.

У першому виданні єдиною героїнею з України стала Юлія Тимошенко, яку Робб Янг назвав «іконою політичного стилю».

«У певному незначному, та відчутному сенсі вона [Юлія Тимошенко] допомогла «поставити Україну назад на карту» глобальної політичної арени», – говорить автор у своєму інтерв’ю «Тижневі моди» з Дар’єю Шаповаловою.

Крім роботи для британського Vogue, Робб Янг виконує обов’язки старшого редактора спеціалізованого на fashion-індустрії онлайн-ресурсу Luxury Society. Він – автор публікацій у нью-йоркському журналі aRude, також працював фешн-директором журналу Composite у Токіо. 2008 року був у складі журі на British Fashion Council`s NEWGEN award.

Kiev Fashion Days S/S 2012 триватимуть у Києві з 20 по 23 жовтня 2011 року.

Корреспондент.net