Зареєстровано рекордсмена з випуску газет та журналiв українською мовою

 

Нацiональна «Книга рекордiв» зареєструвала рекорд iз випуску найбiльшої у свiтi кiлькостi власних газет та журналiв українською мовою.
Диплом рекордсмена отримала компанiя «Експрес Медiа Груп», повідомили УНІАН у прес-службі компанії.
Сьогодні відбулася церемонiя нагородження компанії-рекордсмена – офiцiйний представник «Книги рекордiв України» Iгор ПIДЧIБIЙ вручив керівнику відділу маркетингу Сергію СМАЛЮ диплом, що пiдтверджує рекорд.
Як зазначив представник національної «Книги рекордів», «лише у серпнi цього року з полiграфiчного комплексу «Експрес Медiа Груп» вийшло у свiт 5 мiльйонiв 16 тисяч 931 примiрник україномовних газет та журналiв. Хочу зазначити, що продають їх не лише в Українi, а загалом у 18-ти країнах свiту. Провiвши експертизу, ми встановили, що саме «Експрес Медiа Груп» випускає найбiльшу в Українi та свiтi кiлькiсть власних газет i журналiв, надрукованих українською мовою».
За словами I.ПIДЧIБIЯ, «Книга рекордiв України» реєструє лише справдi унiкальнi досягнення. «I дуже приємно, коли цi досягнення є нацiональними, такими, що прославляють нашу країну, – зазначив представник «Книги рекордів». – Рекорд «Експрес Медiа Груп» якраз належить до цiєї категорiї».
*** ТзОВ «Експрес Медiа Груп» є видавцем більш як десяти видань рiзного профiлю. Серед них – «Експрес», «Добрий лiкар», «Пост-Поступ», «Порадник господаря», «Вiсник пенсiонера» та iншi.

УНІАН