Ігор Бондар-Терещенко порівняв видавництво «Смолоскип» з НСПУ і колгоспом

Скандальний журналіст і літературний критик Ігор Бондар-Терещенко міщенню своїх нападок вибрав видавництво «Смолоскип», порівнюючи його з Національною спілкою письменників України, а спілку – із колгоспом.

 

«Спершу, якщо пам’ятаєте, радянська влада зібрала всю всесоюзну голоту літератури в письменницький колгосп, після чого те саме зробила вже влада «незалежна», впустивши до нас з діаспори патріотичне видавництво «Смолоскип», яке швиденько розбестило творчу молодь заявами про те, що всі її неоперені представники – безумовні генії. І навіть видало всім їм по книжці віршів, а інколи навіть прози, – пише ІБТ в статті «Литературная травматология».

 

«Від колгоспного люду хоч некрологи в «Літературній Україні» залишилися та забгана в сільські бібліотеки макулатура,  а від «смолоскипівської» що?… Не стала винятком література найновішого часу, що винайшла для себе «пластиковий» аналог «одноразових» текстів, які не шкода забути на лавці недалекого минулого», – критикує ІБТ всю сучасну українську літературу, яка давно йому не до вподоби.

Також ІБТ незадоволений мережевою літературою, яка зникає разом з електрикою, і ще – псевдонімами, зокрема поета Вано Крюґера, а також культтреґера Мультфільма Гагаріна.

 

Нагадаємо, що Ігор Бондар-Терещенко (ІБТ) сам є автором кількох поетичних книжок, а за книгу «У задзеркаллі 1910-30-х років» (Київ, «Темпора», 2009) був звинувачений в плагіаті, зокрема у цитуванні без посилань статті «Андеґраунд» російського письменника і публіциста Дмирта Галковського.

 

«Друг читача»

  • Вертипорох

    Суперновина: Один мудак сказав…

  • Парєньок маладєц. Нада качать зал… А то шось тишь да гладь. Таке собі мілоє болотце.