Сергій Жадан закликає студентів до революції

Письменник Сергій Жадан підтримує студентську акцію протесту, яка відбуватиметься в Києві 22-23 вересня під час з’їзду європейських міністрів освіти. Активісти планують зірвати роботу з’їзду та розказати про стан освіти в Україні. Про це повідомляє сайт незалежної студентської профспілки «Пряма дія».

Наводимо звернення Сергія Жадана до студентів:

«Міністри, котрі з’їжджаються в Україну, зможуть, мабуть, багато розповісти про власні успіхи та досягнення, про досвід, набутки та перспективи. Проте вони навряд чи стануть розповідати про успіхи студентських рухів у своїх країнах, про досягнення студентського самоврядування та перспективи протистояння студентів у боротьбі з капіталістами від освіти. Вони не приїхали захищати твої права та відстоювати твої інтереси, оскільки в них усіх спільний бізнес. І в цьому плані твій міністр може скласти їм добру компанію. Їм не потрібні студенти, котрі захищаються, їм потрібні студенти, котрі платять. Проте виникає інше питання – кому потрібні такі міністри?

Вони перетворюють університети на годівниці для влади. Вони приручають ректорів і контролюють викладачів. Вони заробляють на тому, що належить тобі по праву. Єдиний, хто їм і далі заважає – це саме ти.

І як ти думаєш – можна з ними домовитись?

Вчи історію!
Готуй революцію!
Лиши аудиторію!
Виходь на вулицю!
»

  • zluka

    Одна студентка вже наважилась. Запис Андрія Парубія у ФБ: “Щойно студентка Києво-Могилянки Дарія Степаненко дала ляпаса букетом квітів Табачнику прямо під час Саміту міністрів освіти СНД. Її затримали. Йду визволяти.” Це вона герой країни, а не Бєлаш чи Ступка!