Відкрилась VII міжнародна спеціалізована виставка «ПОЛІГРАФІЯ-2011»

20 вересня Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олександр Курдінович відкрив VII міжнародну спеціалізовану виставку «ПОЛІГРАФІЯ-2011», що презентує досягнення вітчизняної та світової поліграфічної промисловості та є майданчиком для обміну професійним досвідом між вітчизняними і зарубіжними промисловцями галузі.

 

Виставка, що проходить за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України та Української асоціації виробників поліграфічної продукції, триватиме до 23 вересня у Національному комплексі «Експоцентр України», який є організатором заходу.  Виставковий форум цьогоріч зібрав 90 учасників з 6 країн світу, серед яких – експоненти України, Білорусі, Індії, Польщі, США та Швеції.

Виставка представляє сучасне поліграфічне обладнання і техніку, найкращі технології та витратні матеріали, всі види друку. Традиційно демонструються новинки систем для офсетного друку, офсетне та флексографічне обладнання, трафаретні та цифрові друкарські машини.

У рамках нинішнього виставкового форуму відбудуться також наступні заходи: VI міжнародна спеціалізована виставка «ПАПІР-2011», IV Поліграфічний форум, постійно діючий Поліграфічний клуб, національна Книжкова виставка, спеціалізована експозиція цифрових технологій для видавничо-поліграфічного та рекламного бізнесу «DIGIDRUK-2011», експозиція спеціальних видів друку, тематичні семінари провідних компаній галузі.

Як зазначив у своєму вітальному слові учасникам виставкового форуму Олександр Курдінович, подібний захід дозволить оцінити здобутки вітчизняної поліграфічної галузі та визначити світові тенденції сучасних технологій поліграфічного виробництва і книгодрукування.

«Участь у виставці вітчизняних поліграфістів сприятиме налагодженню ділових зв’язків із зарубіжними партнерами, впровадженню у виробництво сучасного поліграфічного устаткування, наукових розробок, новітніх технологій, матеріалів, розширенню спектру високоякісних поліграфічних послуг», – наголосив Олександр Курдінович.

Держкомтелерадіо