Конкурс «Цитатник Коронації»

«Оргкомітет літературного конкурсу «Коронація слова» оголошує міні-змагання «Цитатник Коронації»

 

Умови міні-конкурсу «Цитатник Коронації»:

1. Учаснику необхідно зібрати якомога більше ЦІКАВИХ та АФОРИСТИЧНИХ* цитат з творів авторів-лауреатів та дипломантів конкурсу «Коронація слова».

Довжина цитати – не більше трьох речень.

Більше 10 цитат з одного твору виписувати не дозволяється.

Не можна надсилати цитати, вже отримані нами на попередньому змаганні: їх список можна побачити у коментарях до запису в розділі «Цитатник Коронації» на нашому сайті.

УВАГА! Обовязкова умова: вказується автор книжки, назва твору, номер сторінки, звідки взяли цитату, видавництво та рік видання книжки. Без виконання цієї умови цитати не приймаються.

* Афоризм (грец. αφορισμός, «визначення») – оригінальна закінчена думка, проказана або записана в лаконічній для запам’ятовування формі. В афоризмі досягається найвища концентрація безпосереднього повідомлення і того контексту, в якому думка сприймається слухачами або читачем. Приклад: «Чому удар у спину завдають ті, кого, як правило, захищаєш грудьми»?

2. Після реєстрації на сайті «Коронації слова» необхідно зайти у розділ «Цитатник Коронації» (пункт меню з такою самою назвою) і залишити зібрані цитати (у вигляді пронумерованого переліку) у якості коментаря до запису у розділі «Цитатник Коронації».

3. Початок конкурсу – 15 вересня о 8:00, закінчення конкурсу – 1 січня о 22:00. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 15 січня.

4. Переможці отримають наступні подарунки:

а) Набір з 10 книжок романів-лауреатів «Коронації слова»;

б) солодкий подарунок від шоколаду «Корона»;

в) НЕСПОДІВАНИЙ СЮРПРИЗ від оргкомітету конкурсу «Коронація слова».