Рахунок 3:6 на користь читачів, а також пошкоджена нога Андрія Бондаря

Футбольна збірна українських письменників в рамках Форуму видавців провела матч проти «збірної читачів». Гра відбулася 16 вересня на майданчику львівського спорткомплексу «Динамо» і закінчилася поразкою письменників з рахунком 3:6, – повідомляє “ZIK”.

 

«Читачі» захопили ініціативу з самого початку матчу, забивши декілька швидких голів. Вирівняти гру письменникам вдалося лише у другому таймі, але вже до того часу розрив у рахунку встиг стати надто великим.

 

Зазначимо, що команду письменників ослабила травма Андрія Бондаря, що трапилася вже на 5-ій хвилині. Андрій Бондар настільки невдало прийняв м’яч, що продовжити гру йому вже не вдалося. Як повідомляє кореспондент “Друга читача”, пізніше Бондар пересувався Львовом на милицях із загіпсованою ногою .

 

«Ми, харків’яни, між собою трішки зіграні, а в нас сьогодні половина команди вперше вийшла з нами. Будемо награвати склад», – сказав після матчу Сергій Жадан.

Нагадаємо , що футбольний матч відбувся в рамках презентації збірки «Письменники про футбол», упорядником якої є харківський письменник Сергій Жадан.
Фото “ZIK”

 

  • Rozymnuk

    Цікаво, як відбиваються удари м’ячем по голові на якості наступних творів?

  • Цікавий

    Навпаки – тепер матиме більше часу для творчості. Слава Богу, він не ногами пише 🙂