Львівська міська рада розрахувалася з Форумом видавців

12 вересня , Львівська міська рада підтвердила ГО «Форум видавців» про повне погашення заборгованостей по бюджету 17 Форуму видавців у Львові, що відбувався 15-19 вересня, 2010 року.

“Ми щиро вдячні нашому співорганізатору, Львівській міській раді, за сприяння і допомогу в проведенні Форуму видавців у Львові протягом багатьох років і сподіваємось на подальшу співпрацю”, – зазначено на сайті Форуму.

Мер Львова, Садовий розповів, що за останні шість років Львів виділив для Форуму видавців 1 млн. 600 тис. грн. “Це найбільші гроші, які отримувала громадська організація від громади Львова”, – сказав міський голова.

“Ми платимо кошти після виконання робіт. Форум видавців відбувається – і тоді йдуть платежі. Але міська влада свої зобов’язання виконує. Те, що інші міста сьогодні проявляють активність щодо української книжки – тільки можна вітати. Але щодо Львівського форуму видавців – то він був у Львові, він є у Львові і він буде у Львові”, – додав Садовий.

Нагадаємо, під час прес-конференції Президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль порадила місцевій владі задуматися над тим, що Форум може переїхати у Чернівці.

За матеріалами Bookforum та Vgolos