Електронну книгу за 24 години вже можна безкоштовно скачати

Електронна книга, створена всього за 24 години, презентована в неділю, 11 вересня 2011 року, в Києві. Подібний захід відбувся вперше в Україні. Над твором під назвою «Як вони провели літо» працювали 24 письменники, 16 ілюстраторів, 1 арт-директор, 3 редактори, 2 верстальники та 3 IT фахівців.

За 24 години команда подолала всі етапи електронного книговидавництва – від ідеї та створення тексту до ілюстрування, верстки і представлення готового видання. З втіленням зусиль учасників заходу можна ознайомитися за адресою store.obreey.com.

 

До книги увійшли твори багатьох відомих українських письменників – Сергія Батурина, Катерини Бабкіної, Леся Белея, Оксамитки Блажевської, Лариси Денисенко, Анатолія Дністрового, Артема Захарченка, Олени Захарченко, Міли Іванцової, Ірени Карпи, Алевтини Кахідзе, Максима Кідрука, Андрія Кокотюхи, Оксани Колтун, Олега Коцарева, Тараса Лютого, Анни Малігон, Тараса Малковича, Ірини Маркової, Антона Санченка, Марини Соколян, Галини Ткачук, Каріни Тумаєвої та Ірини Шувалової.

 

Над ілюстраціями до книги працювали Nastasia Amai, Антон Білецький, Лера Гуєвська, Ігор Дехтяренко, Анна Єрьоміна, Алевтина Кахідзе, Тетяна Комлик, Ірина Маркова, Сергій Новинкін, Ірина Озаринська, Олена Падалко, Варвара Перекрест, Марися Рудська, Тетяна Снежик, Ілля Стронґовський та Наташа Храновська. Упорядником книги виступила Ірина Славінська.

 

«Наш рецепт вдалої електронної книги такий. Зберіть в одному затишному місці працездатну та високо творчу команду. Організуйте злагоджену взаємодію між учасниками за допомогою сучасних технологій. І наберіться сил та натхнення не спати протягом доби. А ще вам знадобиться 100 літрів води, 40 літрів соку, 500 філіжанок кави, 10 кг солодощів, 60 піц, гарний настрій та гумор», – жартують організатори від PocketBook International.

 

«Відбувся акт творчого єднання. Ми краще познайомилися з авторами та ілюстраторами і довели ринку та читачам перспективність та переваги електронного книговидання. Думаю, усі погодяться, що електронна книга в Україні сьогодні проходить етап формування. Те, наскільки вдало для авторів, видавців, виробників пристроїв та читачів електронна книга пройде цей етап, визначатиме як її майбутнє, так і подальший розвиток української культури загалом. Сподіваємося, що наш сміливий та безсонний проект зробить свій внесок у цю справу», – коментує Геннадій Корнєв, керівник Департаменту збору та розповсюдження контенту PocketBook International.
Розширена презентація книги «Як вони провели літо» та процесу її створення відбудеться 4 жовтня 2011 року під час ContentFest 4 жовтня 2011 року в Києві. Детальніше про проект «Електронна книга за 24 години» можна прочитати за цією адресою.

 

Окрему подяку організатори висловлюють міжнародній громадській організації «Інтерньюз-Україна» в особі Віталія Мороза за люб’язно надане гостинне приміщення, Антону Белецькому за чудове модерування, Максу Храмову за смачну піцу від ресторанів швидкого обслуговування «Челентано», а також компанії Nestle за запашну каву. Інформаційними партнерами «Є книги за 24 години» виступили літературний портал «Буквоїд» та книжковий ресурс «Друг читача».