Новеньке на Форумі видавців: рокове кохання, рок-музика, а також дика природа

 

На Форумі видавців можна запастися книжками на цілий рік, але не кожен в силах дотягнути додому пару мішків книжок. Щоб підготувати Вас до безумовно складного вибору серед книжкових новинок, які будуть представлені цьогоріч, продовжуємо нашу серію оглядів.

 

Тим, кому полюбився «Рай. центр» Люко Дашвар, а таких щонайменше 72 000 – адже саме такий наклад цієї книжки розповсюдило видавництво «Клуб сімейного дозвілля» – можуть радіти.  Письменниця замислила написати цілу трилогію «Биті Є», такий собі любовний (а, може, Бермудський) трикутник із книжок. І перша книжка, яка називається на честь її головного героя «Макар» уже поїде на цьогорічний Форум видавців. На перший погляд заможний незалежний хлопець виявляється альфонсом, тож він стоїть перед вибором: «Гроші чи кохання?». А нам доводиться вибирати серед книжок, тож продовжуємо наш огляд.

 

Для любителів рок-музики та дикої природи видавництво «Богдан»  видало твори Ред’ярда  Кіплінга «Легенди з книги джунґлів». А до чого тут музика? – запитаєте ви. Справа в тому, що до книги із оповіданнями творця Мауглі, які дотепер не були опубліковані українською, додається диск із піснями на вірші Кіплінга. До речі, це друга сольна робота Сергія Василюка, лідера рок-гурту “Тінь Сонця”.

Скільки не розказуй, але краще раз побачити. На допомогу візуалам, що люблять природу, може прийти двомовний (українська та англійська) фотоальбом  «Україна. Країна і люди» Сергія Удовіка.  Цей грубезний том дасть уявлення не тільки про природу України, а й про традиції, пам’ятки, спорт, мистецтво. Окрім того, може стати солідним презентом.

 

Про інші новинки читайте згодом .

 

Щиро ваш,

«Друг читача»

 

 

 

  • Hichkoknora

    А що таке –  “рокове кохання”? Українською буде – фатальне кохання, фатальна жінка…