«Зухвалі фото»: Марію Матіос можуть оштрафувати за одяг «мілітарі»

Тільки-но Верховна Рада ухвалила проект закону «Про внесення змін до деяких законів щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки», яким пропонує штрафувати за стиль мілітарі, відома письменниця Марія Матіос розмістила на своїй сторінці на Fecebook фото, на яких вона у формі НАТО. На ці фото учасниці недавніх скандалів, що доходили до вилучення книжок Матіос міліцією, вже зреагував у своєму блозі на «Кореспонденті» політтехнолог Олег Медведєв, який назвав їх «зухвалими».

– За ці “речові докази”, – пише Матіос у пості на своїй  сторінці, – депутат Цибенко знов потягне мене до Генпрокуратури?! Форма, до речі, справжня: НАТО. А може, Цибенко на цей раз перелякається БМП? Ой, леле… Падаю пляцком: шпигунство? Тероризм? Підготовка державного перевороту? Це вам не чернігівські грибники з кошиками. Тут уже можуть не встояти навіть найновіший Генерал Армії (свят! свят! свят!) Валерій Іванович.

Зазначений законопроект передбачає, що забороняється носіння військової форми, форми одягу інших військових формувань та знаків розрізнення і відзнак особами, які не мають на це законних прав.

Купівля, продаж, обмін чи інша оплатна передача ордена, медалі, нагрудного знака до почесного звання, їхнє привласнення або носіння особою, яка не має на те права, або їхнє незаконне зберігання, а так само носіння військової форми одягу ЗСУ, форми одягу інших військових формувань, використання колористики “камуфляж” особами, які не мають на те права – тягнуть за собою попередження або накладання штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладання штрафу від 15 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Друг читача»

 • zluka

  respect!

 • Вертипорох

  Честь віддавати не вміє

  • Mavka

   у нас жінки не військовозобов’язані, можна пробачити