Новеньке на Форумі видавців: «божевільні» росіяни, феміністки, діти-вбивці та секс від священика

На Форумі видавців у Львові – книжок, без сумніву, море. Але як в ньому не потонути?  «ДЧ» стане для вас своєрідним рятівним жилетом. Ми започатковуємо цикл новин про книги, які видавці підготували до найзнаковішої події в літературному житті країни. Тож, чим вони збираються вразити читачів – читаємо нижче.

 

Львівське видавництво «Піраміда», окрім вже відомої книги Анни-Лєни Лаурен про «божевільних» росіян «У них щось негаразд з головою, в тих росіян», презентує на Форумі «Мої феміністки» та «Щоденності схибнутого поета» Богдана Бойчука.
Головний герой одного з творів мріяв стати «месією» і врятувати людство. І напевно врятував би, якщо б не закохався в модельку Марину, яка нелогічною поведінкою піднесла його схибнутість до того рівня, що він добровільно переселився до психіатричної лікарні. От такі от бувають жінки. Чоловіки, будьте обережні!

 

Зовсім по-іншому лякатиме книга Стівена Кінга «Повна темрява. Без зірок», яка вийшла в харківському «Клубі сімейного дозвілля». Тут читач знайде дітей-вбивць, жіночу помсту за зґвалтування, можливість продовжити життя на 15 років смертельно хворій людині, а в якомусь з оповідань жінка дізнається, що її чоловік маніяк і вбивця. Жінки, будьте обережні! А ще видавництво запевняє і попереджає: «Вони живуть поруч із нами, і ми самі можемо стати ними!». Страшно?

 


Та годі лякатись. Пора і про приємне поговорити
про секс. Звичайно, ним краще займатися, але інколи корисно про «це» саме поговорити або почитати. Видавництво «Свічадо» підготувало вже другу книгу отця Ксаверія Кнотца, присвячену темі сексу. Після «Сексу, якого не знаєте», який став бестселером, вийшла книга «Не бійся сексу». З неї ви дізнаєтесь, як відновити секс у подружжі, де шукати натхнення для вдалого сексуального життя і чи після багатьох років подружжя ще можна чимось здивувати одне одного. А ще о. Ксаверій порівнює секс християн з футбольним матчем. Є величезне футбольне поле, великий простір для свободи, небагато обмежень. Футбольний матч цікавий, коли гравці грають рішуче та ефективно, лише б уникали небезпечних фолів…. Словом, не бійтесь сексу! І це не ми сказали, а священик.

 

Про інші новинки читайте завтра.

 

Щиро ваш,

«Друг читача»

 

 

 

  • Mavka

    м-да, ну з Кінгом все ясно. але краще я дитячу літературу почитаю