Брати Капранови вже у Львові. Розклад заходів

Уявити Львівський Форум видавців без Братів Капранових та їх зеленого «Запорожця»-кабріолета неможливо. Традиційно разом з «жужиком» Брати зустрічають відвідувачів наймасштабнішої та найочікуванішої події в літературному житті країни.

Цього року письменники не будуть порушувати гарну традицію. Адже вони презентуватимуть львів’янам нову книжку — «Щоденник моєї секретарки». Роман здивує прихильників творчості Братів – адже він не схожий на те, що ми звикли бачити у їхньому виконанні. Це не містичні оповідання, це – психологічний роман.

За завісою, яку привідкриває нам головний герой, представник так званої «еліти», все як на долоні: політика, бізнес, хитромудрі схеми, гроші, хабарі, підстави, шоу-бізнес, коханки… Це – своєрідне щеплення для читачів, щоб вони могли бачити нашу державу такою, якою вона насправді є, а не такою, якою її нам показують.

«Усі факти, що їх описано в романі, є справжніми. Але усі герої є вигаданими. Збіги, здогадки, в тому числі і правдиві, ми залишаємо цілком на сумлінні читача», – попереджають автори.

Щоб представити новий роман та поспілкуватись з мешканцями міста Лева та представниками ЗМІ письменники приїжджають на Форум вже у вівторок 13-го вересня. Вони зустрінуться з читачами, а також поділяться з усіма бажаючими досвідом створення інтернет-публіцистаки на майстер-класах «Віртуальна публіцистика. Як це робиться».

А тим часом «Друг Читача» починає публікувати уривки з нового роману Братів Капранових, які можна продегустувати та створити власне враження про книжку.

Зустрітись з Братами у Львові можна не лише в палаці Потоцьких (де власне й проходить Форум), а й на вулицях міста та в університетах:

 

13 вересня, вівторок

10:00 Лекція для студентів Української Академії Друкарства

13:30 Лекція для студентів університету ім. І. Франка, факультет журналістики

15:00 Чат в Інтернет-виданні ZAXID.NET. Питання можна ставити вже.

 

14 вересня, середа

14:15 Лекція для студентів Львівської політеху, факультет журналістики

 

15 вересня, четвер

08:15 Брати Капранови в програмі “Вже ранок” Львівського телебачення.

 

А 15-18 вересня на подвір’ї палацу Потоцьких Брати Капранови пон-стоп роздаватимуть автографи та спілкуватимуться зі своїми читачами.

 

Тож смачного читання і до зустрічі у Книжковій столиці України, місті Львові!