PocketBook створить e-book від тексту до готового продукту за 24 години

У суботу, 10 вересня 2011 року, понад 20 письменників, а також редактори, дизайнери та ілюстратори зберуться в одному місці, щоби протягом доби створити електронну книгу. За 24 години їм доведеться подолати всі етапи електронного книговидавництва – від ідеї та створення тексту до представлення готового видання.

Серед співавторів першого тому «Електронної книги за 24 години» – Ірена Карпа, Максим Кідрук, Анатолій Дністровий, Лариса Денисенко, Міла Іванцова, Андрій Кокотюха, Антон Санченко,  Катерина Бабкіна, Тарас Лютий, Олег Коцарев, Павло Коробчук та інші сучасні українські автори. На очах свідків вони оберуть тему майбутньої книги та візьмуться за її написання. Дещо згодом до творчого процесу підключаться редактори, ілюстратори та дизайнери. Завершальним акордом стане презентація готової книги на екрані електронного рідера.

Електронну книгу творитимуть з 12:00 дня суботи, 10 вересня, до 12:00 дня неділі, 11 вересня 2011 року у Києві. З місця події вестиметься пряма онлайн-трансляція на сторінках PocketBook International у соціальних мережах. Звіт про подію та перші враження учасників будуть опубліковані на офіційному сайті компанії за адресою www.pocketbook-int.com. Офіційна презентація готового твору відбудеться 4 жовтня 2011 року протягом ContentFest.

«Друг читача»