«Книга.ua» позбавилась ведучих

У новому сезоні програма Першого Національного «Книга.ua» виходитиме без ведучих, але з великою кількістю цікавих оповідачів, повідомляє Перший національний телеканал.

«Минулого телесезону глядачі Першого відчули певні зміни – з легкої руки генпродюсера каналу Олексія Семенова, програма «Книга.ua» з класичного тележанру інфотейнмент перетворилася на мікс різних жанрів. Фактично програма набула ознак великого щоденнику-блогу, що є наразі популярним інтернет-форматом. Огляди книжок, критика, короткі інтерв’ю-звернення авторів, журналістів до читачів, рецензії, уподобання тощо – такий мікс можна побачити в будь-якому випуску програми. Короткі сюжети по 2-3 хв. плюс різні рубрики – все це сприймається на одному подиху і є цікавим широкому колу телеглядачів – від професорів до слюсарів. Минулий телесезон довів правильність обраного формату (аналогів якому немає на вітчизняному ТБ).

Починаючи з вересня творча група програми вирішила змінити формат і зробити «Книгу.ua» більш динамічною… Не в останню чергу завдяки відсутності постійних ведучих – адже таким чином збільшиться простір програми для появи нових рубрик. Втім, час від часу журналісти програми з’являтимуться у кадрі, а відомі персони представлятимуть ті чи інші рубрики.

Між іншим, зміняться і рубрики програми. Одна з новацій – рубрика «Враження тижня» – це коли відомий (а може й не надто відомий) письменник коментує те, що найбільше його зачепило упродовж тижня, котрий минув. Інша рубрика «Читають всі!» – в ній може з’явитися будь-яка людина, яка цікаво розповість у кадрі про те, що вона читає. Бо насправді кожен з нас щось та підчитує – починаючи від інструкції користування DVD, блогів і закінчуючи творами Макіавеллі. Ще одна рубрика «Екранізації»… В ній людина, яка, наприклад, прочитала спочатку книгу про пригоди Гаррі Потера, а потім переглянула фільм про нього, й відшукала купу відмінностей чи, навпаки, нових знахідок – ділитиметься думками з цього приводу. І пошук персон, які можуть цікаво розповісти (а я вважаю це є головним для нашої програми) – нині є пріоритетним. Це далеко не повний перелік новацій програми…», – прокоментував зміни в «Книзі.ua» керівник проекту Сергій Неретін.

За матеріалами Першого національного

 

 • Глядач

  Молодці. Погнали цього москаля

 • Глядач

  Молодці. Погнали цього москаля

 • Huha Mohovynka

  дуже конструктивні рубрики))
  особливо цікава рубрика “екранізація”. Цікаво, про які екранізовані книжки  говорять?