Боротьба за «Сяйво»: судовий виконавець утретє намагатиметься увійти до книгарні

26 серпня 2011 року о 13:00 Державний виконавець утретє та в останнє намагатиметься потрапити до книгарні «Сяйво» з метою накладання арешту на все майно, яке перебуває у  приміщеннях книгарні, розташованої за адресою Велика Васильківська, 6 (Червоноармійська, 6). Власником майна є ТОВ «Книгарня «Сяйво». У рамках вищезазначених дій Державний виконавець виконуватиме Ухвалу ГСК від 24.03.2010 року №5078.

Нагадаємо, що перша та друга спроби увійти в забарикадовані рейдерами приміщення книгарні не здійснилась та закінчилась накладанням штрафних санкцій на ТОВ «АБРІЛЬ СТУДІО». Третя та остання спроба взяти штурмом міцно забарикадоване металевими щитами та решітками приміщення книгарні має бути вирішальною.

Згідно з Ухвалою, боржники (зокрема ТОВ «АБРІЛЬ СТУДІО»)  зобов’язані надати безперешкодний доступ до вказаних приміщень. Крім того, боржників  попереджено про кримінальну відповідальність за невиконання вимог  Державного виконавця. Приміщення «Сяйва» було продано з  підпільного Аукціону  у вересні 2009 року компанії «Абріль-Студіо» за 300 тисяч доларів. Торги відбулися з порушенням указів, законів та постанов Верховної Ради на підтримку українського книговидання та книгорозповсюдження. Історія книгарні «Сяйво» нараховує понад 65 років. Її відвідували такі відомі особистості, як Максим Рильский, Павло Тичина, Остап Вишня, Віталій Скляренко, Платон Воронько, Дмитро Павличко, Іван Драч, художники, актори, політики, журналісти, політологи.

Вхід державного виконавця до книгарні «Сяйво» відбуватиметься сьогодні, 26 серпня 2011 року о 13:00.

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 6

З ПРИВОДУ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ.: 067 406 12 61