Януковича звинувачують у плагіаті

Президент України Віктор Янукович привітав українців з Днем Прапору промовою, частину якої нібито запозичив у попереднього гаранта.

Як повідомляє «Комсомольська правда в Україні», виступ, записаний Януковичем на тлі роти почесної варти, скидається на промову екс-президента Віктора Ющенка у 2007 році, яку той адресував Лебединській райдержадміністрації.

«Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності», – говорив Ющенко у 2007-му.

«Державний Прапор України є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – вторить йому в нинішньому привітанні Янукович.

«Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність», – вітає співгромадян Віктор Андрійович.

“Під синьо-жовтими прапорами Український народ стверджував віковічну мрію про свободу, державність і соборність», – заявляє Віктор Федорович.

Ось що президенти говорять про національні святині:

«Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його повинні берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність», – говорив Ющенко.

«Під синьо-жовтими прапорами Український народ стверджував віковічну мрію про свободу, державність і соборність. Ми повинні оберігати і шанувати державний прапор України як національну святиню», – йдеться в привітанні Януковича.

Прес-секретар глави держави Дарка Чепак розповіла, що зараз в адміністрації порівнюють ці два виступи, після чого будуть зроблені відповідні висновки. До того ж, речник зазначила, що цитати наведені не з промови президента, а з його привітання, опублікованого на офіційному сайті.

Як відомо, нещодавно в плагіаті викрили секретаря Ради нацбезпеки Раїсу Богатирьову, чия промова нагадує виступ екс-глави «Apple» Стіва Джобса в Стенфордському університеті.

«Українська правда»