«Золотий Тризуб»: нагородили переможців конкурсу патріотичної поезії

23 серпня у Національному музеї літератури України відбулося нагородження лауреатів та переможців конкурсу патріотичної поезії «Золотий Тризуб», засновником якого є Всеукраїнське об’єднання «Кобзар».

 

Урочистості почалися з Гімну України. Кожен з присутніх 80-ти учасників церемонії відчував свою належність до великого кола справжньої патріотичності. Виступи голови об’єднання «Кобзар» Дмитра Папети та голови журі конкурсу – Володимира Шовкошитного підкреслили символичність конкурсу та 20-ї річниці Незалежності України.

 

Після нагородження координаторами проекту Тетяною Шкурак та Лерою Крок кожного з лауреатів, а таких було біля 40 чоловік, голова об’єднання ВГО ЛО «Кобзар» Дмитро Папета оголосив переможців конкурсу.

 

За підсумками колегії журі:

1 місце та відзнаку «Золотий тризуб» отримала Ганна Костів-Гуска за вірш «Це ще не Україна»

2 місце та відзнаку «Срібний тризуб» отримав Володимир Вакуленко за вірш «Спас віків»

3 місце та відзнаку «Срібний тризуб» отримала Наталія Лавлєнцева за вірш «Почуй мене»

4 місце та диплом переможця отримав Сергій Дзюба за вірш «Україна – 1990»

5 місце та диплом переможця отримав Олексій Бик за вірш «Доки світ молодий»

 

Додатково нагороджено Дипломом Пошани Петра Семеновича Дінець 1928 року народження за вірш «МОЇЙ УКРАЇНІ» за особисту присутність на урочистості.

Також додатково відзначено Дипломом за оригінальність жанру та поетичну безпосередність Василя Карп’юка за вірш «Україна, до якої завжди повертаєшся».

«Друг читача»