Українську поетичну камасутру представлять на Форумі видавців

У видавництві «Зелений Пес» виходить друком книжка української еротичної поезії – перша у сучасній історії.

 

Все почалося на весняній виставці «Книжковий світ», де організатори провели експеримент Ніч Еротичної Поезії (НЕП).

 

Було все: приглушене світло, натхненне читання від відомого еротомана Юрія Винничука, чуттєва Мар’яна Савка, експресивна Леся Мудрак, емоційні та палкі молоді поетки. А ще Іван Малкович, який постав у зовсім несподіваному образі. Експеримент виявився настільки вдалим, що й учасники, і глядачі-слухачі ще довго не хотіли розходитись!

Щоб задовольнити тих, хто на захід не потрапив і тих, хто завжди хоче мати під рукою найкращу еротичну поезію, видавництво «Зелений Пес» підготувало до видання книжку.

 

І віднині кожен українець зможе отримати свою власну «Ніч еротичної поезії!» у будь-який день, у будь-який час, будь-де!

 

Хедлайнерами збірки стали Юрій Винничук, Мар’яна Савка, Михайло Карповий та секс-символ сучукрліт Дмитро Лазуткін.


А щоб підтримати поетичний запал, талановита художниця Тетяна Шевченко намалювала ілюстрації, які вразять кожного читача.
Бо це – справжня українська камасутра!

 

Найкраще про збірку розповість її упорядник Сергій Пантюк: «Еротика – це класно. Суперово. Естетично й енергетично. А писати про неї – круто, просунуто й сучасно. Ще – ніжно і трепетно, а інколи – весело, гаряче й перчено. … Саме тому тут і є що читати. Бо це НЕП, який тепер може тривати у будь-який час доби. І зачіпати саме ті струни, які й мав би зачіпати. І будити нові почуття та емоції. І просто дарувати поетично-еротичну насолоду у великих кількостях. До знемоги. А хіба ми того не варті?!»

Книгу буде презентовано на Форумі видавців у Львові.

 

«Друг читача»