Іздрик підготував до Форуму видавців концептуальний art-book про своє життя

Юрко Іздрик вкотре приємно здивує українське культурне суспільство – спеціально до львівського Форуму видавців автор підготував вишуканий мистецький альбом “UNDERWORD”, який вже 15 вересня вперше презентує у Львові, – повідомив порталу “Друг читача” Іван Лопатченко, прес-секретар видавництва “Клуб Сімейного Дозвілля”.

Цей концептуальний artbook увібрав у себе найкращі риси візуального та літературного феномену Іздрика – проза, вірші, фотографії, дизайн й навіть верстка – все виключно «від Іздрика». Мистецький альбом “UNDERWORD” вийде друком на початку осені у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», а вперше презентовано буде у Львові на Форумі видавців. Сам Юрко Іздрик стосовно свого artbook зазначає наступне: «UNDERWORD – синтетичний проект, де авторські тексти, а також графіка і колаж об’єднані не так ідеєю чи сюжетом, як настроєм та специфічною оптикою автора».

Можна із впевненістю сказати, що Іздрик в Україні став першим хто зробив такий унікальний проект у форматі авторського мистецького альбому. Укладаючи “UNDERWORD” автор розділив його на важливі для свого життя розділи – дитинство, школа; родина, друзі; drumтиатр inside; адреси, паролі. Філософська проза, поезії, неперевершені фото та витончений дизайн Іздрика зробив цей artbook барвистим, гламурним і цілком позбавленим дискурсу. «UNDERWORD» для тих читачів, котрі цінують мелодику ритмічної мови; для тих, хто люблять й уміють в парадоксальній думці й образі вбачати глибокі, щирі чуття.

«Друг читача»