Ірен Роздобудько видає книжку “Я знаю, що ти знаєш, що я знаю”

На початку вересня у видавництві “Нора-Друк” вийде нова книга Ірен Роздобудько “Я знаю, що ти знаєш, що я знаю”.

“Це роман в новелах, який складається з одинадцяти різних історій. Для мене він цікавий тим, що будь-яку новелу можна переставити чи читати окремо. Від того книга не стане гіршою. Тобто я тут погралась з формою”, – сказала вона.

За словами письменниці, книга “Я знаю, що ти знаєш, що я знаю” розповідатиме про емігрантів, які живуть в Німеччині і намагаються там вижити.

“У кожного своя доля, абсолютно не схожа з долями інших героїв. Але всі вони з України. За ними спостерігає господиня котеджу. Вона німкеня, але, як виявилось, в неї є зв’язки з нашою країною. У романі немає головного героя, бо насправді їх одинадцять і всі вони головні. Наприклад, одна з новел про жінку, яка працює прибиральницею в Німеччині, висилає гроші двом своїм дітям. Історія проста, але закінчується досить трагічно. Вона кидається захищати турка, якого били неофашисти, і її там вбивають. Отака доля жінки-заробітчанки”, – зазначила Ірен Роздобудько.

Книжка вийде із ілюстраціями авторки.

“Я чекаю цю книжку, бо там будуть 11 моїх складних графічних малюнків. Були у мене книжки з моїми одним-двома малюнками. Але тут їх буде більше і на повну сторінку. Це не ілюстрація, вони зроблені метафорично. Їх можна довго роздивлятися і кожен там своє знаходить. На обкладинці буде старий німецький будинок, старі фотографії і деталі з різних оповідань. Її створив мій чоловік Ігор Жук. Взагалі-то він астрофізик, але й бард, художник, дизайнер, верстальник і сценарист. Має десять професій”, – додала Роздобудько.
Книгу презентуватимуть на початку вересня в столичній книгарні “Є”, а потім на Львівському книжковому форумі.