Максим Кідрук написав «жіночий-роман-з-точки-зору-чоловіка»

Письменник Максим Кідрук, який у перервах між написанням книжок, купається з піраньями, бере участь у революційних діях у Єгипті, свариться з сирійськими поліцейськими, а також відстоює честь українок у Новій Зеландії, на Форумі видавців презентує нову книгу «Любов і піраньї».

«Кохання – це водночас і дар, і непосильний тягар», – каже автор, котрий настільки заплутався в любовних путах, що вирішив утекти від коханої до… піраній.

От тільки чи допоможе втеча вирішити проблеми? Чи можна врятувати стосунки, просто відвертаючись від негараздів, що їх отруїли? А може, взагалі не варто заморочуватись, коли нещаслива «love story» закінчується феєричною авантюрою, під час якої тебе ледь не з’їдають піраньї?..

«Це історія про специфіку стосунків між діловою леді та безпритульним волоцюгою, про кохання, про видимість кохання і про його повну відсутність, про те, як важко у наш час бути мандрівником, про те, що втеча попри розповсюджену думку є непоганим вирішенням проблем, особливо тоді, коли тікаєш чортзна-куди на інший континент, а також про те, що допомагає мені краще сприймати всілякі життєві негаразди», – розказує письменник.

«Любов і піраньї» – роман з подвійним happy end’ом (окремо для хлопчиків і для дівчаток), продовження мандрівної епопеї Максима Кідрука. Це суміш навіжених пригод, цікавих фактів та живого гумору з легкими вкрапленнями «жіночого-роману-написаного-з-точки-зору-чоловіка». Книга створена на основі реальної історії не дуже вдалого кохання, що, втім, призвело до дуже вдалої мандрівки в непролазні нетрища Пантаналу – безлюдної та дикої країни ягуарів.

Сторінки книги пістріють колоритними історіями про зубастих крокодилів, кровожерливих піраній, тропічних птахів, важкопрохідні нетрища, водоспади запаморочливої краси, пригоди на бразильській дискотеці тощо. Ви зіткнетесь з дещо іншою Бразилією, зовсім не такою, яку звикли бачити по телевізору, на сторінках туристичних журналів чи строкатих плакатах туристичних агенцій.

У Києві презентація відбудеться 6 вересня в книгарні «Є», у Львові – 15-го.

«Друг читача»

 • Tanya_teren

  друзі, що означає слово “пістріють”?

  • alina_korolenko

   (рос.) пёстрый – (укр.) строкатий, пістрявий.
   (рос.)
   пестрить – (укр.) пістрявити.
   “пістріють” якось милозвучніше за “пістрявіють”, чи Вам так не здається?)

  • Цікавий

   Мабуть, це “пістрявіють”. Сучасні ЗМІ, навіть книжкові, не завжди уважні до правопису. Це прикро.

 • Tanya_teren

  друзі, що означає слово “пістріють”?

 • Старший Брат

  По-моєму, він трохи цейво… божевільний.

  • Mavka

   раніше б посперечалась, але після того як побачила в “Давай одружимось” …

   • Хмаринка

    Людина хоче бути знаменитою. Що тут такого?

    • Mavka

     “такого”, що це не коректно по відношенню до своєї дівчини (чи може вони вже не разом?)

     • Вертипорох

      Популярність вимагає жертов. В тому числі від рідних та близьких

 • Volodymyr

  Нормально – читати можна!