Держкомтелерадіо назвав кращу книгу країни 2011 року

Журі Національного конкурсу «Краща книга України», заснованого Держкомтелерадіо України, одноголосно присудило Гран-прі фоліанту «Пересопницьке Євангеліє. Витоки і сьогодення», яке вийшло у Видавничому домі «АДЕФ-Україна». Про це повідомили у прес-службі Держкомтелерадіо.

Конкурс щорічно відзначає найкращі роботи українських видавництв з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, традиціям книговидання, популяризації сучасних технологій його художнього оформлення та друку.

Обговорюючи нинішніх претендентів в 11 номінаціях конкурсу, журі враховувало зміст видання, наявність новацій у тематичному напрямку книги, ілюстративне оформлення та оригінальність дизайнерської роботи, відповідність художнього оформлення змісту і якості поліграфічного виконання, суспільну і професійну значущість видання.

Нагадаємо, вручення дипломів переможцям конкурсу відбудеться в останній день роботи VII Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку, яка працюватиме з 16 по 18 серпня в Українському Домі.

Дзеркало тижня