Азаров в Українському домі представить економічний бестселер

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вирішив не відставати від своїх колег-держслужбовців Дмитра Табачника, Володимира Литвина, Анатолія Толстоухова та інших і стати на письменницьку стежку. У співавторстві з Міністром фінансів України Федором Ярошенком та радником Міністра фінансів України Сергієм Бушуєвим Микола Янович написав книгу «Інноваційні механізми управління програмами розвитку», яка присвячена розгляду інноваційних інструментів управління проектами та програмами розвитку. Видавці вже встигли охрестити її «новим економічним бестселером».

Презентація відбудеться 16 серпня об 11.00 у прес-центрі «Український час» за участі авторів та директора видавництва «Самміт-книга». Щоправда потрапити на презентацію буде не просто, навіть журналістам. З 09.00 до 11.00 в Українському домі будуть вжиті посилені заходи безпеки.

Нагадаємо, що VII Київська міжнародна книжкова виставка–ярмарок 2011 включена до офіційного плану святкування 20-ої річниці Незалежності України і пройде 16-18 серпня в Українському домі.

 

«Друг читача»