Весь Брюховецький у одній книзі

Книга «Factum est factum. Біобібліоbriukhія» Валерія Брюховецького (упорядника) – учасник конкурсу «Книга Форуму видавців»

Видання є першим бібліографічним покажчиком праць В’ячеслава Брюховецького. Крім того, охоплює весь його доробок: науковий, науково-популярний, публіцистичний, починаючи від найперших газетних публікацій студентських років. Особливістю книги є те, що її, на відміну від інших аналогічних видань, доповнено гумористичними (а іноді й іронічними) коментарями самого В. Брюховецького.

Книга має характер пастишу, використано елементи бриколажу. Буде корисною та цікавою для всіх, хто цікавиться розвитком української філологічної науки та новітньою історією становлення української освіти і не відкидає можливості гумористично дивитися на світ і на себе в ньому.

В’ячеслав Степанович Брюховецький – український літературознавець, педагог і громадський діяч, Герой України, почесний президент університету «Києво-Могилянська академія». Член Спілки письменників України (з 1982 р.). Доктор філологічних наук, кандидат педагогічних наук, член Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Член правління благодійного фонду «Розвиток України» Рината Ахметова та Наглядової Ради ВМГО «Союз обдарованої молоді».

За матеріалами bookforum.com.ua