Виходить книга «Олесь Ульяненко: без цензури»

15 серпня у Києві відбудеться презентація книги «Олесь Ульяненко: без цензури», до якої увійшли відомі, маловідомі і зовсім невідомі інтерв’ю письменника, зібрані його другом, кінорежисером Мирославом Слабошпицьким.

«Це такий роман в інтерв’ю (1994-2010 роки) – спільна праця його друзів письменників і журналістів. Видання доповнене матеріалами судової справи в редакції його адвоката у справі Ульяненка проти НЕК – Олега Веремеєнко», – повідомили Корреспондент.net у прес-службі книжкового магазину «Є», у якому буде проходити презентація книги.

Олесь Ульяненко (справжнє ім’я – Ульянов Олександр Станіславович) народився 8 травня 1962 року в місті Хорол Полтавської області.

У 1997 році отримав Малу Шевченківську премію за роман «Сталінка», який увійшов у курс української літератури для загальноосвітніх шкіл. Крім того, Ульяненко є автором не менше 20 книг, кожна з яких викликала значний резонанс у суспільстві.

У 2009 році Ульяненко став першим письменником, що подав до суду на Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі, яка визнала його нову книгу «Жінка його мрії» порнографічною. Сторони підписали мирову: Ульяненко вніс деякі правки в текст книги, а НЕК відкликала своє рішення.

У грудні 2009 року вийшла його нова книга під назвою «Там, де Південь».

18 серпня 2010 Олесь Ульяненко був знайдений мертвим у своїй квартирі. Йому було 48 років.

Презентація книги «Олесь Ульяненко: без цензури» відбудеться 15 серпня в київській книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3), початок о 15:00. Вхід вільний.

Корреспондент