У книгарнях з’явилася нова редакція «Ґудзика» Ірен Роздобудько

В книгарнях знову з’явився роман Ірен Роздобудько “Ґудзик”. Це один з найвідоміших творів популярної української письменниці, який 2005 року відзначено Гран-прі літературного конкурсу “Коронація слова”, а 2008 року – екранізовано (фільм отримав диплом за кращий сценарій на міжнародному кінофестивалі у Чорногорії).
– Це нова редакція роману, що вийшов в серії “ПК (Популярні книжки)”, і результати перших тижнів продажу нас абсолютно влаштовують, – каже головний редактор видавництва “Нора-Друк” Елеонора Сімонова. – Книжки Ірен – справжні лонг-селери. Днями ми підписали з письменницею угоду про права на ще один роман, який вже виходив друком, – “Дванадцять, або виховання жінки в умовах, не придатних до життя” і маємо надію, що до кінця року читач отримає нову редакцію і цього твору відомої авторки.

Дія роману починається наприкінці 80-х років минулого століття. Фатальна зустріч у мальовничому куточку Карпат змінила життя головного героя Дениса. Він пройшов всі кола пекла в Афганістані, але вижив. 20 років потому ми знову бачимо Дениса, але тепер він – успішний керівник рекламної компанії. Проте минуле кохання знову увірвалося в його життя, і все летить шкереберть.
У цьому романі немає смертей і катаклізмів, але трагічне непорозуміння між головними героями спричиняє драматичні події. Кожен герой цієї книги по-своєму прагне щастя та не вміє цінувати подарунки долі. А тим часом янгол грає маленьким загубленим ґудзиком…
Дизайн обкладинки зробив Ігорь Жук.