Квіт, Цибулько, Коротич та Танюк підтримали Віктора Януковича. Президент подякував

Представники української інтелігенції висловили підтримку Віктору Януковичу в боротьбі з корупційною системою, за що Президент висловив подяку.

Про це повідомляє УНН.

«Це непроста справа – переламати хребет корупційній системі, яка існувала в незалежній Україні завжди. Ви, пане Президент, взялися за це. Ви відчули, який колосальний спротив чинить ця система, який тиск на Вас вона здатна організовувати. Але це хоч складна , однак вдячна справа, Вікторе Федоровичу. І чесні люди, а їх в Україні більшість, підтримають Вас. Ви лише повинні чітко триматися вибраного курсу. І не зважати – свій чи чужий: раз було зловживання, завдано шкоди державі – повинен відповідати.
Люди уже починають вірити в те, що Ваше змагання за правову державу матиме успіх. Корумпований чиновник уже почав боятися, бо майже кожного дня когось із зловмисників арештовують, ловлять на хабарях і притягають до відповідальності. Це правильний шлях. І можливо потрібна ще більша жорсткість. Ми у цьому на Вашому боці, пане Президент. І ми певні, на Вашому боці більшість українців, які хочуть , щоб в країні був порядок. Маєте рацію, демократія це не хаос і не безпорядок. Державна служба це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його наводите.
Реформи почалися. Ми дочекалися. Йдіть відважно обраною Вами дорогою – реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократичного урядування. З вами – народ», – йдеться у листі представників української інтелігенції до Президента.

Підписи під листом, зокрема, поставили:

Віталій Коротич – поет, письменник, публіцист

Борис Патон – Президент Національної Академії наук України

Сергій Квіт – президент Національного університету «Києво-Могилянська Академія»

Віра Нанівська директор Міжнародного центру перспективних досліджень, кандидат історичних наук

Петро Кононенко – директор Інституту українознавства

Лесь Танюк Голова Спілки театральних діячів України

Володимир Цибулько – поет, перекладач, есеїст

Леонід Губерський – ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка,

Олександр Злотник – композитор

Віктор Гуцал – народний артист України, лауреат премії імені Тараса Шевченка

Олег Микитенко – письменник, шеф-редактор журналу «Всесвіт», заслужений працівник культури,

Ганна Сазоненко – директор Українського Гуманітарного ліцею Національного університету імені Тараса Шевченка.

Президент України Віктор Янукович подякував представникам української інтелігенції за підтримку його курсу на боротьбу з корупцією та реформи.

«Для мене дуже важливо почути слова вашої підтримки як моральних лідерів народу. Усе ваше життя, ваша позиція і ваші чини завжди були прикладом чесності, відповідальності та вірного служіння українському народові. Тому ваша позиція і ваша підтримка мають особливе значення для мене. Я відчув вірне і надійне плече соратників у справі утвердження демократичних принципів, порядку в державі та верховенства права. Я ще раз переконався, що мої зусилля в боротьбі з корупцією знаходять розуміння і підтримку українських еліт. А значить – нашого народу. Я щиро вдячний за це», – йдеться у відповіді глави держави представникам української інтелігенції, які сьогодні надіслали відкритого листа підтримки президентському курсу реформ та боротьби з корупцією.

 

bukvoid.com.ua