II Кобзарський слем на «Країні Мрій»: заслужений артист України, легендарні Шпилясті кобзарі, сестри-близнючки та інші цікавинки!

Микола Плекан – учасник минулорічного Кобзарського слему

Усі вже звикли до поетичних слемів, а до інших його різновидів якось не дуже. Для тих, хто не до кінця розуміє про що йде мова, розказуємо, що слем – це змагання серед поетів у майстерності, переможця в якому визначають глядачі. Тим більшою екзотикою видається кобзарський слем, себто – змагання серед кобзарів у сучасному форматі. Минулого року І Кобзарський слем викликав небувалий фурор!
Отже, 25 червня, о 15:00, на Літературній сцені відбудеться ІІ Кобзарський слем, участь у якому візьмуть: Іван Лузан, Денис Сагіров, Шпилясті кобзарі, сестри Руголь, тріо «Брати», Тарас Постніков та інші майстри самобутнього кобзарського мистецтва.

Особливістю цього сезону стануть унікальні учасники! Для вас виступатимуть сестри-близнючки Руголь, які грають на бандурі лише 7 років, але вже перемагали у багатьох міжнародних конкурсах. До того ж цьому ремеслу вони навчаються не в Кобзарській школі, а в консерваторії!

Крім прекрасних дівчат, ви побачите ансамбль трьох кобзарів-близнюків відомих як тріо «Брати». Як бачите, тема талановитих близнюків буде розкрита на всі 100%. Досвідченою майстерною грою здивує глядачів та слухачів заслужений артист України Тарас Постніков, а драйвом та небувалою енергетикою будуть заряджати громаду знамениті вже Шпилясті кобзаріпівфіналісти шоу «Україна має талант».  Переможець отримає електронну книгу PocketBook!

Тож не пропустіть це грандіозне музичне змагання!

 

Літературна сцена:
25 червня, субота:
14.00-15.00 Фестиваль літератур етнічних спільнот України.
15.00-17.00 ІІ Кобзарський слем.
17.00-18.00 Брати Капранови та Макс Паленко презентують програму «Тачанка з Півдня».

26 червня, неділя:
15.00-17.00 Література регіонів України.
17.00-18.00 Спеціальний гість – Оксана Забужко.

 

Партнер ІІ Кобзарського слему – PocketBook!

Локація: Київ, ст. м. Арсенальна, етнофестиваль «Країна Мрій», Літературна сцена (перед Алеєю Майстрів).

 

Вхід на «Літературну Країну Мрій» – БЕЗКОШТОВНИЙ.

 

Ініціатор фестивалю – Олег Скрипка.
Куратори Літературної частини – Брати Капранови.

Друг читача