Зірки літератури на «Країні Мрій»: Оксана Забужко, Брати Капранови та реп-кобзар із Дніпропетровська!

На Літературній сцені етнофестивалю «Країна Мрій» на вас чекає багато цікавого, оригінального і екзотичного. Про це ми вже писали. Але про те, що там будуть справжні мастодонти літератури, – ще ні. Саме час виправити цю помилку.

Отже, у суботу, 25 червня о 17:00 Брати Капранови разом із реп-кобзарем з Дніпропетровська – Максом Паленком, який не тільки геніальний художник, а й музикант, презентують свою нову програму «Тачанка з Півдня»! Це ексклюзив, прем’єра, це експеримент, небувале досі дійство, зрештою – це багато слів і багато нот! Ви побачите зовсім інших Капранових, зовсім іншого Паленка!

У недільний вечір 26 червня на Великій Літературній сцені відбудеться творча зустріч з Оксаною Забужко. Тут усі охочі зможуть не лише послухати твори з вуст авторки, а й поспілкуватися на усілякі актуальні теми. Тож, якщо Вам цікаво, чим живе одна з найвідоміших сучасних українських письменниць, що саме вона підготувала для шанувальників її творчості на це літературне рандеву – приходьте на Літературну Країну Мрій і ви не пожалкуєте!

 

Літературна сцена:

25 червня, субота

14.00-15.00 Фестиваль літератур етнічних спільнот України.

17.00-18.00 Брати Капранови та Макс Паленко презентують програму «Тачанка з Півдня».

26 червня, неділя

15.00-17.00 Література регіонів України.

17.00-18.00 Спеціальний гість – Оксана Забужко.

 

 

Локація: Київ, ст. м. Арсенальна, етнофестиваль «Країна Мрій», Літературна сцена (перед Алеєю Майстрів).

 

Вхід на «Літературну Країну Мрій» – БЕЗКОШТОВНИЙ.

 

Ініціатор фестивалю – Олег Скрипка.

Куратори Літературної частини Брати Капранови.

Друг читача