81-річний хореограф пише книгу про сексуальну слабкість чоловіків після сорока років

81-річний хореограф Григорій Чапкіс пише третю книжку про другий кризовий вік для чоловіків після сорока років. Вона матиме назву «Що має знати чоловік після сорока». Про це він розповів в інтерв’ю Gazeta.ua.

«Другий кризовий вік для людей – після сорока років. В такому віці розлучаються 82-85% сімей, якщо навіть є діти. Все починається із сексуальних питань. Чоловік після сорока слабшає, він вже наївся до сита. Спочатку спав з дружиною щодня. Потім через день, далі двічі на тиждень і раз в місяць. Починаються скандали типу «Ти потух, мене не хочеш».

Або ж чоловік ослабів у сім’ї, а з боку ого-го, чужа жінка. Він зрадив. Всьо, рильце в пушку. Тоді він готовий і пропилососити, і навіть сміття винести», – зазначив хореограф.

Скандали бувають і через те, що чоловік багато працює.

«Він паше на двох-трьох роботах і приходить пізно. Всьо, тарілки летять, де ти був, знову в неї. А буває вона паше, а чоловік їй сцени ревнощі закатує щовечора», – відмітив.

Змалював Чапкіс і психологію жінки.

«Вона прожила двадцять років з чоловіком і може дозволити собі ходити в засмальцованому халаті, незачесана, без макіяжу. А в той же час біля нього секретарша ходить вся така «из себя». Всьо, почалися проблеми», – зауважив Григорій Миколайович.

Першу свою книжку «Танець і Любов: секрет довголіття» Чапкіс видав восени 2007 року.

Це автобіографічна повість про те, як танці стали для Чапкіса не тільки сенсом життя, а й секретом людського довголіття. Друга книжка «Мої жінки», про всіх жінок у житті хореографа, вийшла рік тому.

gazeta.ua