Видавництва «Грані-Т» взагалі ніколи не існувало? Суд розбирається

Щоб завершити справу одного з найрезонансніших звільнень минулого року, суд встановить, чи існує юридично одне з найбільших київських видавництв – ТОВ «Грані-Т».

 

Як повідомила Діана Клочко порталу «Друг читача», 8 червня 2011 року у Дарницькому районному суді м. Києва було продовжено засідання у справі №2-8064/10, «Діана Клочко проти ТОВ «Грані-Т», де розглядався позов скандально звільненої з посади шеф-редакторки видавництва пані Діани Клочко.

 

Нагадаємо, що 25 серпня 2010 року до Дарницького районного суду м. Києва пані Клочко подала позов про поновлення на роботі та виплату середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу проти Товариства з обмеженою відповідальністю «Грані-Т». Позов був прийнятий і почався судовий процес під головуванням судді Шкоріної О. І. Під час розгляду справи представниками підприємства було надано документи і зроблено усні заяви, які викликали сумніви судді у правдивості фінансових документів та законності процедури звільнення Діани Клочко.

Більше того, через нестачу документів існування ТОВ «Грані-Т» було поставлено судом під сумнів.

 

За фактом третьої неявки представників «Грані-Т», юриста Т. Самборського, суддею Шкоріною О. І. було присуджено:

 

1. Оскільки представниками ТОВ «Грані-Т» не було надано затребуваних судом документів фінансової звітності, які підтверджують свідчення головного бухгалтера підприємства Лагайко Л. Б., звернутись із відповідним запитом до Державної Податкової інспекції Дарницького району м. Києва стосовно наявності у них зарплатних відомостей ТОВ «Грані-Т» за червень і липень 2010 року.

 

2. Оскільки представники ТОВ «Грані-Т» не з’являються до суду, але у медіа є повідомлення про масові звільнення на цьому підприємстві, звернутись із відповідним запитом до Державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр» Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва стосовно існування у реєстрі юридичної організації ТОВ «Грані-Т».

 

Таким чином, факт юридичного існування «Грані-Т» буде доведено чи спростовано на наступному засіданні по цій справі, що відбудеться у Дарницькому районному суді м. Києва о 17.30 год. 21.06.2011 року.

 

Натомість у ЗМІ шириться інформація про те, що інвестор розчарувався у видавничому бізнесі та вирішив закрити видавництво. Зокрема це повідомляє агенство УНІАН.

За словами співробітників, представники керівника підприємства Володимира Пузікова зайшли до редакції, попросили виключити комп’ютери, після чого повідомили, що видавництво більше не існує, повідомляє Дело.

 

Вони пояснили це рішення тим, що Володимир Пузіков розчарувався у інвестиційній привабливості видавничого бізнесу і вирішив тепер інвестувати в інші галузі.

 

Пізніше на сайті видавництва була оприлюднена інформація про те, що видавництво не закривається, а тільки йде на «літні канікули». Однак співробітники видавництва запевняють, що їм повідомили не про канікули, а саме про звільнення.

 

Поки що невідомо, що буде з іще не реалізованими проектами книжок, а також із нерозпроданими тиражами. Співробітники невдоволені, передусім, неочікуваністю звільнення, а також із його невмотивованістю, оскільки, за їх словами, «Грані-Т» не були збитковими: навпаки, протягом останнього року, з’явилася велика кількість нових проектів, і видавництво навіть займалося благодійністю, пише Українська правда.

 

Тож залишається чекати  судового засідання, що відбудеться 21 червня.

 

«Друг читача»