Міносвіти зацікавилося дитячою книгою, у якій у подробицях зображено вбивство П’єро

В Україні з’явився кримінальний кодекс у картинках – для найменших, повідомляє «Сегодня».
У книзі описуються 13 статей кодексу, за які відповідальність настає з 14 років. Наприклад, хуліганство, грабіж, розбій, убивство та ін.

Над текстом працювала юрист Галина Палійчук, а малювала злочини Вікторія Делес. «Книжка розрахована на дітей від 10 років, – каже Палійчук. – Ми намагалися показати вчинки та їх наслідки так, щоб у дітей не виникло навіть думки коли-небудь вчинити злочин. Наприклад, є картинки, де вбивають П’єро. Там є все: і ножі, і кров…».

Художниця розповіла, що спочатку думала намалювати Тома і Джері, але герої казки про Буратіно краще підійшли. «Там є негативні герої, а Буратіно у нас виступає жертвою. Але й він теж скоює злочини, не підозрюючи про наслідки. Приміром, жартує про бомбу в школі», – зазначила художниця.
Кодекс для дітей може з’явитися в магазинах восени. Попередня вартість книги – близько 50 грн. Також книгою зацікавилися в Міносвіти.

«Він цілком може стати посібником для школярів 7-х класів і використовуватися в програмі правознавства», – говорить директор Інституту інноваційних технологій МОН Олександр Удод.

Нагадаємо, що за останніми даними МВС, кожен 10-й злочин у країні скоюється неповнолітніми. Серед лідерів дитячих злочинів – крадіжки, грабежі, розбої та хуліганство.

news.online.ua