Яворівський розказав усе про «Найдовшу ніч президента»

Найкоротша презентація книги «Найдовша ніч президента» відбулася в Луганську. В україно-канадський центр завітав Володимир Яворівський – народний депутат, голова Національної спілки письменників України. Він говорив з публікою про  літературу та політику.

Яворівський підкреслив, що дана книга є зразком політичної прози. Підтвердження – чіткі образи Тимошенко, Ющенка, Януковича. Сюжет твору – цілковита вигадка. Документальним є лише факт президентських виборів.

«Переказувати – річ невдячна» – говорить автор. Вдячна чи ні, але Володимир Олександрович знайомить слухачів із сюжетом твору. Такі собі пригоди політика в Україні та за її межами. Книгу можна придбати за 15 гривень. Перша тисяча примірників вже у продажі. Робота тривала 4 місяці: «Доводилося писати вночі, бо не мав можливості працювати як раніше. Тоді я писав цілими днями. Зачинявся у своїй хаті у селі і починав працювати. Тепер не маю на це часу. Є проблеми у Спілці, треба з`являтися на засідання Верховної Ради, працювати у комітеті», – пояснює митець.

Після запропонованих Яворівським законопроектів про підвищення статусу української мови, громадський діяч – в опозиції. Спілка доведена владою до розгрому. Блок Юлії Тимошенко стає в обороні письменницької громади. Від літератури до політики один крок.

tisk.org.ua