«Донбас» перейменували та вийшла книга не тільки про донецьких керівників

Партія регіонів презентувала книгу про історію партії під назвою «Партія регіонів: Минуле … Справжнє … Майбутнє …»

Книга видана під патронатом першого заступника голови Партії регіонів Володимира Рибака.

Як повідомляє прес-служба партії, у книзі розповідається про «той шлях, який найбільша політсила в Україну Партія регіонів пройшла від свого створення до управління державою».

На думку представників партії, ця книга буде корисною тим, хто цікавиться політичною історією сучасної України.

«Ця книга написана не тільки про донецьких керівників, а й про всіх членів партії, які живуть від сходу до заходу, від півночі до півдня нашої країни», сказала народний депутат фракції ПР Олена Бондаренко. Вона зазначила, що в лавах партії сьогодні перебуває 1 млн 398 тис. чоловік.

У свою чергу керівник редакційної колегії видання Володимир Пєхота підкреслив, що книгу готували люди, які не є членами партії. «Це ті ентузіасти, яким небайдужа доля України, яким небайдужа її політична доля», сказав він.

За словами головного редактора книги Юрія Фролова, ідея написання книги виникла давно, вже були зібрані матеріали, і готовий чорновий варіант, який називався «Донбас. Вчора … Сьогодні … Завтра …», але завадила Помаранчева революція. За його словами, робота над цією книгою тривала більше року, до якої увійшли матеріали з чорнового варіанту.

Фролов відзначив, що відразу ж виникло питання, як подати партію. «Було вирішено, що на початку книги повинен бути Янукович. І цю главу ми дали «Янукович: Я прийшов творити Україну і я доб’юся свого». Перший підзаголовок звучить «Поразка – 2004-2005 рр.», другий підзаголовок – «Мінне поле і Перемога (вибори 2010 року)», – розповів він.

Крім того, до написання книги доклали руку мер Маріуполя Юрій Хотлубей і прес-секретар прем’єр-міністра Миколи Азарова – Віталій Лук’яненко, який до цього був його особистим прес-секретарем.

Наразі книгу видала двотисячним накладом: 50% – російською мовою, 50% – українською. Відповідаючи на питання журналістів, чи є вже замовлення на презентоване видання, Фролов зазначив, що замовлення вже надійшли з Харкова та Львова. Незабаром обіцяють, що книга надійде і в роздрібний продаж. Однак, яка буде ціна книги, при тому, що її собівартість трохи більша 33 грн – невідомо.

news.bigmir.net