Оголошено переможців конкурсу «Коронація слова-2011» (Список)

2 червня відбулася урочиста церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова-2011», де було проголошено переможців. Наводимо повний список.

Номінація “РОМАНИ”

І Премія Мантра-омана, Вікторія Гранецька (Вінниця)

ІІ Премія Три таємниці Великого озера, Наталія Тисовська (Київ)

ІІІ Премія Стовп самодержав’я, або 15 справ Івана підіпри гори (спогади службовця царської охранки), Юрій Камаєв Владислав Івченко (Суми)

Дипломант Янгол у сірому Надія Гуменюк Луцьк

Дипломант URBAN STRIKE Антон Кушнір Київ

Дипломант Хліб із хрящами Михайло Бриних Київ

Дипломант Щастя тим, хто йде далі Світлана Талан Сєвєродонецьк

Дипломант Конфлікт крові Наталія Манько м. Комсомольськ Полтавська обл.

Дипломант Напарник Марія Маслєчкіна Чернігів

Дипломант Пасифая Ігор Михайлин м. Мерефа Харківська обл.

Для дітей до 6 років

1 Премія Терезка з Медової печери Наталя Пасічник м. Теребовля Тернопільська обл.

Дипломант Зірочка Світлана Кедик м. Виноградів Закарпатська обл.

Дипломант Збірка казок Ольга Тарасова м. Лозова Харківська обл.

Дипломант Страшне страховисько Ляля Ніцой Київ

Для дітей 7-12 років

1 Премія Зелен день або Чарівні русалчині коралі Оксана Радушинська м. Старокостянтинів Хмельницька обл

Дипломант Казки Місяця Марина Чайка м. Харцизьк Донецька обл

Дипломант Китеня Тимко та Капітан Теревенько Еліна Заржицька Дніпропетровськ

Для дітей 13-18 років

1 Премія Перемагаючи долю Олександр Зубченко м. Вишгород Київська обл.

Дипломант Затока Галина Романенко м. Боярка Київська обл.

Дипломант Мій друг – янгол Ольга Василюк Київ

Дипломант Несподівані скарби Василь Щеглюк Львів

Дипломант Зоряна Електричка Олександр Есаулов м. Ірпінь Київська обл.

Дипломант Пригоди Ясі Захмарної, або Реліквія чарівного лісу Олександр Коваленко м. Дніпродзержинськ Дніпропетровська обл.

Дипломант Діти і Пасерб Наталія Ліщинська Львів

КІНОСЦЕНАРІЇ

Спеціальна відзнака

Садок Вишневий… Ірен Роздобудько, Олесь Санін Київ

1 Премія Борода Дмитро Сухолиткий-Собчук Чернівці

2 Премія Перше вересня Алла Тютюнник Херсон

3 Премія Вулкан Роман Бондарчук, Дар’я Аверченко, Алла Тютюнник Київ та Херсон

Дипломант Німб над грішною головою Марина Кучеренко, Володимир Владико Київ

Дипломант Рикошет Сергій Лобода м. Пологи Запорізька обл

Дипломант Солов’ї, солов’ї… Рожен Олександр, Рожен Пилип Київ

Дипломант Львів’янка Андрій Тимчишин Львів

Дипломант Переможці, або В бій ідуть одні дівчата (Третя частина) Віталій Райнюк Рівне

Для дітей

1 Премія Острів здичавілих свиней Євген Чвіров м. Енергодар Запорізька обл.

Дипломант Відлуння Тетяна Винник м. Ніжин Чернігівська обл.

Дипломант Тимош. Хлопчик, який ніколи не зачісувався Ольга Войтенко Київ

П’ЄСИ

Велика сцена

1 Премія Віктор, або Чорнобильська дитина Сергій Васильєв Київ

Дипломант “Шекспір як ви та я” Станіслав Росовецький, (Київ)

Дипломант Дорога до раю Ярослав Верещак Київ

Експериментальна та камерна сцена

1 Премія Людина у підвішеному стані Павло Ар’є м. Кельн (Німеччина)

Дипломант Гастарбайтерські сезони Наталія Доляк Вінниця

Дипломант Державні немовлята Ярослав Свиридов Харків

Для дітей

1 Премія Цирк Івана Сили Олександр Гаврош Ужгород

Дипломант Метлик і свічка Винник Тетяна м. Ніжин Чернігівська обл.

Дипломант Пригоди в заповіднику Людмила Курченко Київ

Дипломант Свято зірки, або бажання, здійснись! Надія Симчич Київ

ПІСЕННА ЛІРИКА

Спеціальна відзнака

Вітри Марія Влад Київ

1 Премія Скляний звіринець Ірина Цілик Київ

2 Премія Навіщо я? Юлія Мусаковська Львів

3 Премія Подаруй мені сон Катерина Танчак Івано-Франківськ

Дипломант Лист до Італії Ігор Жук Київ

Дипломант Захисти Світлана Романенко м. Бориспіль Київська обл.

Дипломант Ефект Плацебо Ярослав Старовірець Київ

Дипломант Романс Надія Ватолкіна Київ

Дипломант Придивись навкруги Оксана Михальчук Київ

Дипломант Осінній романс Наталія Бонь м. Золотоноша Черкаська обл.

Дипломант Гра Ганна Чоботар Київ

Для дітей до 6 років

1 Премія Я у мами помічниця Микола Грабовський Київ

Дипломант Три коники Ольга Пенюк-Водоніс Олена Пархомчук м. Сокаль Львівська обл. та Київ

Дипломант Жабенятко Ігор Коваленко м. Сміла Черкаська обл.

Дипломант Мій перший урожай Маргарита Меденці м. Мукачево Закарпатська обл.

Для дітей 7-12 років

1 Премія Равлик Каріна Лінова Київ

Дипломант Вишиваю рушничок Ніна Шугніло с. Грив’ятки Ковельський р-н. Волинська обл.

Дипломант Сяють весело зірки (колядки) Зоя Ружин Київ