На Форум видавців запросять Ольгу Токарчук

Цього року на Форум видавців до Львова запрошено одну з найбільш знаних сучасних польських письменниць Ольгу Токарчук. Про це 30 травня під час прес-конференції повідомив в. о. генерального консула Республіки Польща у Львові Анжей Дрозд.

А.Дрозд повідомив, що в межах Форуму видавців, який традиційно відбуватиметься у вересні, планується зустріч Ольги Токарчук із читачами та презентація перекладу українською її книги «Бігуни» («Bieguni, 2007), яка готується до друку.

Зазначимо, до цього українською вийшли такі видання Ольги Токарчук : «Мандрівка людей книги» (Львів: Літопис, 2004), переклала Ніна Бічуя, «Правік та інші часи» (Львів: Кальварія, 2004), переклав Віктор Дмитрук, «Гра на багатьох барабанчиках» (Львів: Літопис, 2004), переклав Віктор Дмитрук, «Останні історії» (Львів: Літопис, 2007), переклала Ярина Сенчишин. Остання книга – «Веди свій плуг понад кістками мертвих» переклала Божена Антоняк, книга вийшла цього року у видавництві «Урбіно».

Ольга Токарчук (нар. 1962) – прозаїк, есеїст. За освітою – психолог. Одна з найбільш читаних у Польщі сучасних письменниць. Лауреат багатьох різноманітних премій. Автор романів «Подорож людей книги», «Е.Е.», «Правік та інші часи», «Дім денний, дім нічний», «Останні історії», збірок оповідань «Шафа» і «Гра на багатьох барабанчиках».

ZAXID.NET