Депутати Львова виділили півмільйона гривень на підтримку книговидання

500 тис. грн витратять 2011 року у Львові на підтримку україномовного книговидання. 2010 року ця сума становила 350 тис. грн.

Таку суму видатків на українську книгу передбачає ухвала Львівської міськради, за яку 19 травня проголосували депутати. Ухвалою в цілому затверджено Програму підтримки україномовного книговидання у Львові. Контроль за виконанням ухвали покладено на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Як інформував ZAXID.NET , в кінці березня 2011 року виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив Програму підтримки україномовного книговидання у м. Львові.

«Програма вже в роботі. Вже триває конкурс. Сума коштів, виділених цього року на програму, – 500 тис. грн, з них 108 тис. грн – борги за 2010 рік. Борги, до речі, частково погашено, залишилось повернути 70 тис. грн», – сказав Андрій Вороновський.

Нагадаємо, раніше Львівська міська рада оголосила конкурс на підтримку україномовного книговидання на 2011 рік.  «Участь у конкурсі можуть взяти видавництва, зареєстровані у Львові», – сказав Андрій Вороновський і додав, що у 2010 році завдяки підтримці міста міський бібліотечний фонд поповнився на 28 тис. примірників української книги (місто виділило 900 тис. грн). Зазначимо, такий конкурс міська рада оголошує вже вчетверте.

Нагадаємо, 2010 року було визначено 12 переможців конкурсу.

zaxid.net