Оголошено лауреатів літературного конкурсу видавництва «Смолоскип»

2 травня в Києві у будинку „Смолоскипа” відбулося вручення премій переможцям літературного конкурсу нашого видавництва. У заході взяв участь відомий письменник і член журі Олександр Ірванець, ведучими були поети Ірина Шувалова та Дмитро Лазуткін, а Микола Леонович виконував під гітару свої блюзи.

Переможцями всеукраїнського літературного конкурсу стали в номінації „Поезія” – Лесь Белей з Ужгорода за збірку „Скляний куб” та Анна Медінська з Києва за збірку „Покинутим кораблям”. У номінації „Проза” – Євген Плясецький з Києва за прозовий проект „Троєручиця та інші: Євген Плясецький проти Андрія Лаговського”, Тетяна Стрижевська з Києва за роман „Ad libitum” та Уляна Галич із Чорткова за збірку оповідань „Кроки за спиною”. Вони отримали друге місце, а перше цього року не присуджувалося взагалі. Книжки цих авторів вийдуть друком протягом року.

Треті премії одержали поети Михайло Жаржайло, Анастасія Котляр, Василь Лозинський, автори прози Максим Беспалов, Сергій Демчук, Тетяна Рубінська, а також Тетяна Винник і Ольга Василюк за твори для дітей. Заохочувальними преміями були відзначені також Іван Драган, Арсеній Тарасов, Катерина Оніщук, Марина Єщенко, Христя Венгринюк, Наталія Лобас.

smoloskyp.org.ua