Сьогодні, 9 квітня, на «Книжковому світі» – Дитячий день, а також: Гайтана, Богдан Жолдак, Дмитро Павличко, Олесь Ільченко, ВЕЧІР ІРОНІЧНОЇ ПОЕЗІЇ

 

КНИГА І ДІТИ (літературна кав`ярня, 2 зал)

11.00-14.00 Створення мультфільму разом з мультиплікаційною студією «Червоний собака» та співачкою Гайтаною.

14.00 Презентація книжки Юрія Горбачевського «Зоряна казка».

15.00-16.00 Театральна вистава для дітей від театру-студії імпровізації «Чорний квадратик».

 

КНИГА і ТЕАТР (літературна кав`ярня, 2 зал)

19.00-20.00 Вистава «Повернення в нікуди» від  театру «Вавилон».

 

ПОЕЗІЯ та МУЗИКА

18.00 Гала Вечір Іронічної Поезії (ауд. 209).

 

 

Майстер-кляса (зал № 2)

12.00-13.00 Майстер-клас для дітей «Допоможи створити казку». Презентація дитячого книжкового проекту «Равлик», майстер-клас за участю авторів і художників. Проводить видавництво «Наш час»

13.00-14.00 Весняна каліграфія від Ольги Верменич

14.00-15.00 Розмалюємо абетку від порталу «Все о детях»

15.00-16.00 Пластилінова ілюстрація від Ганни Осадко

16.00-17.00 Великодня витинанка від Олени Ігоніної

17.00-18.00 «Великодня листівка» від мистецького об’єднання ВАЛ

 

Книжковий університет (семінари та майстер -класи)

11.0012.15 Павло Левушкан «Електронні книги та християнське книговидання у XXI сторіччі” (ауд. 303)

12.3013.45 Ігор Дідок «Книжковий маркетинг» (ауд. 303)

14.0015.15 Микола МалухаСоціальні медіа на службі книговидавця” (ауд. 303)

17.00 Міні майстер-клас Володимира Караваєва – автора книги «100 аргументов против штрафов ГАИ» (ауд. 209)

 

 

Загальна програма заходів від учасників ярмарку

7-9 квітняконкурс на найкращу думку про книгу від Благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України». Щоб взяти участь у конкурсі треба опустити до спеціальної скриньки біля Літературної кав’ярні листівку із своєю думкою про книгу. Захід проводиться у рамках промо-акції «1 000 000 думок про книгу».

 

7-10 квітня – Виставка фоторобіт, зроблених під стінами книгарні «Сяйво» фотокореспондентом журналу «Кореспондент» Наталією Кравчук. Виставка відбувається за підтримки журналу «Кореспондент».

 


11.00 Презентація книг Галини Лузко «Дерево життя», «Влесова книга» (5-те видання) та інших книжок авторки. Проводить інформаційний центр «Сварог» (ауд. 209)

11.00 Презентація серії кольорових книжок «Пригоди Петсона і Індуса», автограф-сесія перекладачки Галини Кирпи (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан)
12.00-13.00 Зустріч зі Станіславом Бондаренком – презентація книги «От я вся – я свято» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

11.00-12.00 Автограф-сесія Євгена Положія, журналіста, письменника, автора книг « Мері та її аеропорт », «Дядечко на ім’я Бог », « Одіссея ». (стенд видавництва «Фоліо»)

12.00 Автограф-сесія поета Дмитра Павличка, Героя України, заслуженого діяча культури Польщі, лауреата літературної премії Словаччини імені П.Гвездослава, літературної премії Болгарії імені Христо Ботєва (на стенді видавництва «Веселка»)

12.00 Презентація книг у перекладі та впорядкуванні Галини Кирпи, Дмитра Чередниченка та Оляни Рути: «Туре Свентон – приватний детектив», «Зникла Картина», «Люляйко – литовська читанка для українських дітей», «Світ від А до Я», «Пригоди Петсона і Індуса». (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан»)
12.00 Презентація Альбому «Світ української вишивки. Феномен Г. Гараса» (на  стенді  «Української літературної газети»)

12.00-13.00 Зустріч з Олександром Скрипником – презентація книги «Український слід у розвідці», «Керівники української зовнішньої розвідки»  (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

12.00-13.00 Автограф-сесія  Іванцової Людмили (на стенді «Коронації слова»)

12.00 Автограф-сесія письменника Богдана Жолдака (на стенді видавництва «Грані-Т»)
12.00 Презентація книги Ю.Л.Афанасьєва «Гармония несовершенства». Проводить «Альтерпрес» (ауд. 209)

12.00-13.00 Автограф-сесія письменника Андрія КУРКОВА (стенд видавництва «Фоліо»)

12.30-13.00 «Знайомство з основами магічних практик». Проводить Бомбушкар Ігор (Інгвар) (ауд. 209)

13.00 Автограф-сесія письменника Олеся Ільченка (на стенді видавництва «Грані-Т»)
13.00 Автограф-сесія письменника Володимира Даниленка (на стенді літературної агенції «Піраміда»)

13.00 Зустріч з Оленою Форостяною, презентація збірки віршів та прози “Ручей неразбуженных снов…” (ауд. 209)

13.00 Презентація нових книг Кястутіса Каспаравічюса «Заєць Маркус Великий», «Садівник Флоренціус», «Білий слон» (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан»)
13.00 Нагородження переможців проекту ТОР 25 української музики за версією Молодіжного журналу «Стіна» (на творчому майданчику журналу «Стіна»)

13.00 Презентація з автограф-сесією книги вибраниї поезій Петра Коробчука «Боса флейта» (на стенді видавництва «Твердиня»)

13.00 Автограф-сесія Галини Кирпи – перекладачки книги Пера Петерсона «Верхи на крадених конях» (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан)

13.00–14.00 Автограф-сесія Тимура ЛИТОВЧЕНКА, автора книги «Орлі, син Орлика» (стенд видавництва «Фоліо»)

13.00-14.00 Автограф-сесія  Положія Євгена (на стенді «Коронації слова»)

13.00 Презентація диску пісень  на вірші українських поетів у виконанні відомої співачки Алли Загинайко (на  стенді  «Української літературної газети»)

13.00-14.00 Презентація та автограф-сесія кандидата історичних наук, автора книги «Україна: у складі двох імперій (остання чверть XVIII ст. – перша половина XIX ст.)» Доніка О. М., яка видана в рамках загальнонаціонального проекту «Україна: Історія великого народу» (на стенді видавництва «Кріон»)

13.00-14.00 Зустріч з Михайлом Слабошпицьким – презентація книг «Поет із пекла», «Веньямін літературної сім’ї», «Приватна справа дисидента в науці» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

14.00 Презентація другої книги Яна Валетова «Проклятий». Проводить видавництво «Альтерпрес» (ауд. 209)

14.00 Презентація поетичних книг Ганни Осадко «Та, що перевертає пінгвінів» та нової книги «Знаки приватної пунктуації» (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан»)
14.00 До 25 роковин аварії на Чорнобильській АЕС демонстрація фільму Ольги Самолєвської «Перша леді зони відчуження». Презентація книг Івана Кірімова «Початок, кінець, початок…», «Кінгір», «Доля» (на стенді МЦ «Універсаріум»)

14.00-15.00 Автограф-сесія  Литовченко Тимура (на стенді «Коронації слова»)

14.00 Автограф-сесія відомого публіциста, поета, телеведучого, редактора «Української літературної газети» Михайла Сидоржевського (на  стенді  «Української літературної газети»)

14.00 Презентація нового видання роману Володимира Єшкілєва «Імператор повені» Концептуальний дизайн нового видання створено Іллєю Стронговським (на стенді видавництва «Ті повіт»)

14.00-15.00 Автограф-сесія Наталії РОЗИНСЬКОЇ, телеведучої, автора книг «В Сайгоне дождь» та «В обьятиях Ганга или власть неизбежного» (стенд видавництва «Фоліо»)

14:00-15:00 Зустріч з Іваном Андрусяком –  презентація книги «Неможливості мови» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

14:00 Автограф-сесія письменника Олекси Білоброва (на стенді видавництва «Грані-Т»)
15.00 Літературний джем за участі молодих письменників і поетів (на творчому майданчику журналу «Стіна»)
15.00 Автограф-сесія письменниці Ірен Роздобудько (на стенді видавництва «Грані-Т»)
15.00-16.00 Автограф-сесія  Маліної Маріанни (на стенді «Коронації слова»)

­15.00 Зустріч авторів  «Української літературної газети» – відомих українських письменників з її читачами (на  стенді  «Української літературної газети»)

15.00–17.00 Презентація з автограф – сесією книги письменника Ігоря Моісєєнка «Сектор обстрілу – «Аісти» (на стенді видавництва «Криниця»).

15.00 Презентація серії «Український детектив» та нововиданої книги «Біля домашнього вогнища» Івана Франка. (стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан»)
15.00 Автограф-сесія письменника Юрія Винничука (на стенді літературної агенції «Піраміда»)

15.00-16.00 Презентація-анонс альманаху української фантастики «Мантикора» і літературного конкурсу «Золота Мантикора» (презентують Наталія Щерба, Ольга Деркачова, Володимир Єшкілєв, Віктор Вінтоняк, Василь Вітенко). Проводить видавництво “Тіповіт” (ауд. 209)
15.00-16.00 Зустріч з Надією Степулою – презентація книги «Анабазис» (на стенді вид-ва «Ярославів Вал»)

15.00 Презентація дитячих книг відомого автора Андрія Куркова – «Школа Котоповітроплавання», „Казка про пилососика Гошу”. Автограф-сесія автора (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан)
15.00–16.00 Автограф-сесія письменниці Лади ЛУЗІНОЇ. Презентація книги «Киевские ведьмы. Никола Мокрый» (стенд видавництва «Фоліо»)

15.00–16.00 Обговорення фільму «МАГИЧЕСКАЯ КНИГА» режисера Вселени СВІТЛОЇ за одноіменним романом Неза та Лани СВІТЛИХ. (на стенді «Книги Н. Хамітова і С. Крилової»)

16.00-17.30 Проведення афоризмотерапії – методу зцілення афоризмами – за книгами «ТАЙНА МУЖСКОГО И ЖЕНСКОГО», «АФОРИЗМЫ СИЛЫ», «АФОРИЗМЫ СВОБОДЫ» Назіпа ХАМІТОВА (на стенді «Книги Н. Хамітова і С. Крилової» )

16.00 Презентація  книги відомого українського прозаїка Галини Тарасюк «Ковчег для метеликів» (на  стенді  «Української літературної газети»)

16.00-17.00 Автограф-сесія Пантюка Сергія (на стенді «Коронації слова»)

16.00 Презентація дитячих книг Григорія Фальковича, автограф-сесія автора (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан»)
16.00-17.00 Зустріч з Володимиром Шовкошитним – презентація книги «Торкнутися небес» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

16.00 Автограф-сесія письменниці Лесі Ворониної (на стенді видавництва «Грані-Т»)
16.00–17.00 Автограф-сесія Михайла ЗАГРЕБЕЛЬНОГО, автора книг-біографій «Эдуард Лимонов», «Лев Троцкий», „Сергей Параджанов”  (стенд видавництва «Фоліо»)

16.00–16.45 Презентація книги Олександра Шевченка (США) «Заступитесь кто-нибудь!», зустріч з автором (літературна кав`ярня)

16.00-17.00 Презентація Літературно-художнього журналу «Дніпро» за участі авторів журналу (ауд. 209)

16.45–17.30 Презентація книги Володимира Імакаєва (США) «Мир за горизонтом», третьої книги роману-трилогії «Парадиз» (літературна кав`ярня)

17.00 Автограф-сесія поета Юрія Бедрика (на стенді видавництва «Грані-Т»)

17.00 Автограф-сесія поетеси, критика, перекладача Олесі Сандиги (на  стенді  «Української літературної газети»)

17.00-18.00 Зустріч з Валерієм Гужвою – презентація книг «Стигма. Привид Шекспіра», «Спроба жити», «Вежа» та Віктором Барановим – презентація книги «Не вір, не бійся, не проси» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

17.30-18.00 Презентація книг «БРАТ-2», «Империя» Романа Василишина. Проводить видавництво «Самміт-книга» (літературна кав`ярня)

18.00-19.00 Зустріч зі  Світланою Йовенко – презентація книги «Любов і Смерть» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

 

ФЕСТИВАЛЬ ФАНТАСТИКИ

12.00-12.20 Косплей дефіле (5 поверх)

12.20-13.30 Зустріч з Мариною та Сергієм Дяченками (актовий зал, 5 поверх)

13.30-16.30 Фантастичний перформанс:

– майстер-клас з кельтських танців

– майстер-клас з фантастичного танцю (стиль трайбл) від Mina Fo tribal company

– виступи справжніх лицарів

– жива музика волинки

– бардівські пісні

– фентезі-балади від групи Ексада та групи Наіренор

15.30-17.00 Міні-турнір з настольних ігор (ауд. 303)

16.30-17.30 Виступ аніме-театру (актовий зал, 5 поверх)

 

Ярмарок «Книжковий світ» відбувається в експоцентрі «Спортивний» (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Республіканський стадіон)

ВХІД НА ВСІ ЗАХОДИ – ВІЛЬНИЙ

Партнер виставки – Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти — майбутнє України»

Інформаційні партнери: канал новин «24», Тві, радіо «Ера», День, Мета, Газета по-українськи, АртВертеп, Главред, кулінарний портал «Смачно», Буквоїд, Газета по-київськи, Вечірні вісті, 2000, Український тиждень