Битва за книгарню «Сяйво». Звернення до Президента України (Оновлено)

До річниці рейдерського захоплення «Сяйва» колектив книгарні ініціює лист-звернення представників культурної спільноти України та всіх громадян до керівництва держави.

Книгарня звертається за допомогою в збереженні свого приміщення, яке, незважаючи на усі Укази, Закони, Постанови Верховної Ради тощо на підтримку українського книговидання та книгорозповсюждення, було продано у вересні 2009 року на підпільному аукціоні компанії «Абріль-Студіо» за символічну ціну (менш ніж 300 тис. дол.), а потім, відповідно до рейдерської схеми на чолі із зятем Л. Черновецького – В. Супруненком, депутатами О. Супруненком, Д. Комарницьким та їхнім другом Р. Корнієнком, було силовим чином захоплене організованою групою, частина якої окуповує Книгарню досі.

Мета – привернути увагу президента, керівника уряду, спікера парламенту, Генерального прокурора до ситуації,  що склалася навколо книгарні.

Збір підписів відбуватиметься під час роботи Шостого київського весняного книжкового ярмарку з 7  по 10 квітня 2011 року на стенді книгарні «Сяйво», розташованої  в Першій виставковій залі.

7 квітня о 14.00 на стенді книгарні на захист книжкової справи України демонструватиметься увертюра з балету «Захоплення книгарні «Сяйво» на лібрето Леоніда Черновецького у виконанні відомої балетної трупи.

8 квітня об 11.00 в Другій виставковій залі, майданчик  «Майстер-кляса» проходитиме прес-конференція, присвячена останнім подіям боротьби за книгарню «Сяйво».

Зі звернення до Президента України

Шановний Вікторе Федоровичу! Допоможіть !!!

ПРОСИМО:

1. Сприяти розгляду відповідними компетентними органами кричущого нехтування Конституції і Законами України у випадку захоплення і утримання по цей час бандитсько-рейдерсьим угрупованням Книгарні “Сяйво”, вжити інших відповідних заходів в межах Вашої компетенції.

2. Сприяти усіма можливими законними засобами поверненню Приміщень у власність територіальної громади і поверненню ТОВ

“Книгарня   “Сяйво”   як   законного   орендаря   у   ці   Приміщення, повернення товариству захоплених книжок і цінностей.

3. Вийти з клопотанням у Верховну Раду України про ухвалення відповідного спеціального Закону, який би захистив Книгарню “Сяйво”.

4. Сприяти доступними Вам законними дієвими засобами створенню спеціальної слідчої комісії Верховної Ради України для проведення компетентної перевірки дій вказаних осіб – Ростислава Корнієнка, В’ячеслава Супруненка (депутата Київради, зятя Черновецького Л.М.), народного депутата України Олександра Супруненка (рідного брат В’ячеслава Супруненка), Леоніда Черновецького (мера Києва, ), депутатів Анатолія Чуба, Олеся Довгого, Дениса Комарницького та інших (найманців з комунального підприємства “Благоустрій”, керівник Денис Бас, тощо) – на предмет організованих узгоджених злочинних дій із захоплення майна юридичної особи, фізичних осіб та приміщень комунальної власності Шевченківського району м. Києва (які продали з фальшивого аукціону за безцінь фірмі-фантому за корупційною схемою).

5. Ухвалити спеціальне Розпорядження Президента щоб припинити бездіяльність органів Прокуратури України, Міністерства Внутрішніх Справ України (до цих пір, уже понад рік, слідчим у кримінальній справі не проведений обшук у захоплених приміщеннях, не накладений арешт на майно Книгарні – книжки та обладнання, майно фізичних осіб, бо гальмує проведення обшуку прокурор Шевченківського району м. Києва).

6. Просимо нас прийняти особисто. Контактний телефон (98) 328-10-79.


 

Координатори акції:

Лазуткіна Олена –  (067)323-21-32

Валова Юлія – (067)406-12-61