«Кров» та «Повернення в нікуди» на «Книжковому світі»

 

Кадр з фільму

Програма «Книжка і кіно» відкриває для вас нове ім’я – Ірина Правило – молодий режисер, чия дебютна стрічка «Кров», знята в Західній Грузії, стала першим за роки незалежності України міжнародним кінопроектом Україна-Грузія.

Сценарій фільму написаний за мотивами однойменного оповідання відомого грузинського письменника – Нодара Думбадзе. Ця історія про незбагненну силу крові, про її поклик… Головний герой, 11 літній хлопчик Нодар, втрачає батьків і постає перед  вибором – жити з бабусею (матір’ю мами)  або з дідусем (батьком тата).

Конфлікт щирих, справжніх, люблячих сердець розв’язується природнім шляхом. Шляхом взаємоповаги та захисту права вибору людини – дитини, яка дорослішає у нас на очах…

У найближчих планах режисера – зйомки ще двох короткометражних ігрових фільмів на дитячу тему і об’єднання їх з фільмом «Кров» в повнометражний цикл.

Режисер та автор сценарію:  Правило Ірина

Оператор:  Рощин Олександр

У головних ролях: Герундій Чігогідзе, Наргіза Долідзе, Раурі Сіхарулідзе

Показ відбудеться 7 квітня о 17.30 в Літературній кав’ярні.

Студентський театр «Вавилон» став постійним гостем ярмарку. Цього разу студенти-актори презентують виставу для дорослих «Повернення в нікуди» за п’єсою Лесі  Демської 9 квітня о 19.00 в Літературній кав’ярні.

 

 

ПРОГРАМА:

КНИЖКА і КІНО

(Літературна кав`ярня, 2 зал)

7 квітня, четвер

17.30 Показ короткометражної стрічки «Кров» від Ірини Правило.

8 квітня,  п`ятниця

17.00 Демонстрація матеріалів фільму «Чорний козак» від Влада Чабанюка та Сашка Лірника.

КНИЖКа і ТЕАТР

(Літературна кав`ярня, 2 зал)

8 квітня,  п`ятниця

19.00 Вистава «Маска для розбитого дзеркала» від театру-студії «Міст».

9 квітня, субота

19.00 Вистава «Повернення в нікуди» від театру «Вавилон».

 

Ярмарок «Книжковий світ» відбудеться 7-10 квітня, в експоцентрі «Спортивний» (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Республіканський стадіон)

Партнер виставки – Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти — майбутнє України»

Інформаційні партнери: канал новин «24», ТВі, радіо «Ера», День, Мета, Газета по-українськи, АртВертеп, Главред, кулінарний портал «Смачно», Буквоїд, Газета по-київськи, Вечірні вісті, 2000, Український тиждень