Укрпошта принесла Куркову запрошення від президента Франції із запізненням на 2 місяці

Письменник Андрій Курков отримав запрошення від президента Франції Ніколя Саркозі з 2-місячним запізненням. Лист був відправлений 12 січня, а прийшов 25 березня.

«Ніколя Саркозі запросив мене на коктейль, де мали зібратися діячі культури. Мене часто запрошують французи, я був на прийомі попереднього президента Франції Жака Ширака, у його міністрів культури та прем’єр-міністра. Вони казали, що полюбляють читати мої книги. Запрошення передавали мені, коли я був у Франції з промо-турами.» – сказав Курков.

Вісім книг Андрія Куркова перекладено французькою мовою. Торік «Нічний молочник» став бестселером у Франції.

«Я хотів обговорити із президентом Франції організацію фестивалю української літератури у місті Коньяк у 2012 році. Щороку в них проходять подібні фестивалі літератури. Я подумав, що в наступному році Україна має стати популярною у світі завдяки Євро-2012, і хочу показати, що у нас є багато письменників і поетів», – сказав Курков

Подавати до суду на Укрпошту Андрій Курков не буде.

«Це нічого не дасть. Проблема в тому, що цього року закрили моє відділення пошти. Зараз закривають ще одне відділення пошти на вулиці Ярославів Вал, 8. Увесь центр Києва залишиться без доставки листів. Ніколя Саркозі відпишу листа, вибачуся. Поясню, що запрошення на Україну потрібно присилати за пять місяців.» – повідомив Курков.

gazeta.ua