Агресивний Артем Полежака – еволюція від збірки до диска

31 березня у клубі «ROUTE 66» найтитулованіший слем-поет України, автор першої в нашій країні поетичної книжки без жодного тексту «Мої нездійсненні мрії», кандидат в президенти України на президентських виборах 2010 року Артем Полежака презентував свій із гуртом «Барабас» дебютний музично-літературний альбом «Весна, Любов, Полежака!». За офіційною версією, коли після тріумфального виступу на Форумі видавців у Львові Артем Полежака і гурт Барабас зачинились в теплій студії, щоб перечекати зиму, то ненароком записали майже два десятки треків. Це й стало приводом для видання їхньої першої платівки під назвою «Весна, Любов, Полежака». Композиції платівки містять як гострі соціальні, так і романтичні теми. Артем Полежака і гурт Барабас у своїх піснях використали як гумористичний, так і серйозний підхід до актуальних проблем. Вони не зациклювалися на одному стилі, а творили музичні композиції таким чином, аби найвибагливіший меломан зміг знайти на цьому диску саме свій трек.

Концерт-презентація вчасно початися не міг, тому що «Полежака» і «вчасно» в одній площині існувати не можуть. Зате «драйв» і «Полежака» – це майже повні синоніми, тому з першої пісні (чи як назвати цей жанр коректно? Літературно-музична композиція?) зал відразу ввійшов у мистецький екстаз. Люд завзято вигукував разом із Полежакою «Кохана, зроби мені імпічмент!» та «Президент моєї країни – гопник!».

Отже, дякуємо мистецькому об’єднанню «Остання Барикада» за організацію концерту – тепер дайош всеукраїнський тур на підтримку диску «Весна, Любов, Полежака!»!

Атанайя Та