Відеозвернення всесвітньовідомого письменника до українських читачів

Автор світового бестселера «Хижа» Вільям Пол Янг має українське коріння. На «Книжковий світ» письменник завітає, щоб представити український переклад твору. Презентація книги відбудеться 8 квітня о 12:45 в Літературній кав’ярні Інституту фізкультури.

 

 

За кілька днів до ярмарку Вільям Янг звернувся до українських читачів.


 

Текст звернення Вільяма Пола Янга:

«Вітаю, мене звати Пол Янг.

Я є автором книги «Хижа».

Зараз я сиджу у себе вдома, на західному узбережжі США у Портланді, штат Орегон. Якщо точніше, то у районі великого міста Орегон Сіті.

За вікном пізня зима – рання весна, дуже хмарно і дощить. Це один із тих днів, коли хочеться залишитись вдома, з родиною і друзями з’їсти тарілку супу, спілкуватись, жартувати і розповідати всілякі історії.

Власне, я хотів привітати вас. Я планую приїхати у вашу частину світу, до Києва, на наступному тижні, і я радію з цього приводу. Це буде мій перший візит до Києва і я з нетерпінням чекаю на нього. Я отримав багато електронних листів і запитань від зацікавлених читачів і інших людей з України, Казахстану, Молдови, Сербії, Росії. Я дуже чекаю на зустріч з вами.

Я щойно повернувся з подорожі по Сполученим Штатам, впродовж якої я багато разів виступав з промовами. Я спробую зараз знайти можливість відповісти на ваші запитання, і намагатимуся це зробити якомога скоріше.

Це честь для мене – бути запрошеним у ваш світ. Я дуже чекаю нагоди поспілкуватися щодо питань серця, які мають велике значення для кожного із нас, про взаємини між нами, з собою, а також з Богом; вчитися жити з відчуттям милості та благодаті у враженому і хворому серці. Це ж пригода, чи не так? І у цій пригоді ми всі беремо участь.

Незабаром побачимося. Я дуже чекаю на цю подорож. Ми матимемо чудовий час разом. Наснаги вам у сьогоднішньому дні»

Ярмарок «Книжковий світ» відбудеться 7-10 квітня, в експоцентрі «Спортивний» (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Республіканський стадіон)

Партнер виставки – Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти — майбутнє України»

Інформаційні партнериканал новин «24»ТВірадіо «Ера»ДеньМетаГазета по-українськиАртВертеп,  Главредкулінарний портал «Смачно»Буквоїд,  Газета по-київськиВечірні вісті2000Український тиждень


  • Бамбуляка

    Щось я про цього відомого письменника нічого ніколи не чув. Підозріло