Шкляреманія: облрада Івано-Франківська дала 50 тис.гривень за Шкляра, Львівська – тільки планує

Івано-Франківська обласна рада придбала 2,5 тисячі примірників роману Василя ШКЛЯРА «Залишенець. Чорний ворон».
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в Івано-Франківську в обласному музично-драматичному театрі на зустрічі громадськості з письменником повідомив депутат обласної ради, голова фракції ВО «Батьківщина Юрій РОМАНЮК.
За його словами, депутати одностайно прийняли рішення виділити 50 тис. грн. з обласного бюджету на придбання книг. «Завтра ці книги привезуть із Харкова в Івано-Франківськ», – додав він.
Ю.РОМАНЮК повідомив, що по тисячі примірників обласна рада передасть у бібліотеки і навчальні заклади, а 300 – в українські культурні центри Росії та країн СНД, де «компактно проживають українці». Решту віддадуть громадським і просвітницьким організаціям Прикарпаття.
«Я думаю, що обов’язково по примірнику ми направимо ТАБАЧНИКУ, АЗАРОВУ, Президенту та іншим державним чиновникам. Нехай читають», – наголосив Ю.РОМАНЮК. Зал оплесками відгукнувся на цю фразу.
Івано-Франківська облрада вирішила виділити ці 50 тис. грн. за рахунок обласної програми із книговидання. На книговидання в Івано-Франківській області в обласному бюджеті 2011 року передбачено 950 тис. грн.

Депутатська комісія Львівської обласної ради з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації планує у межах обласної Програми поповнення бібліотечних фондів придбати для всіх бібліотек Львівщини по одному примірнику «Чорного ворона» Василя Шкляра.

За матеріалами ZAXID.NET