Ультиматум Президенту: Шкляр обіцяє діяти радикально, якщо до літа Янукович не звільнить Табачника

Автор роману “Залишенець. Чорний Ворон” Василь Шкляр сподівається, що до літа Дмитра Табачника звільнять з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту. Про це письменник сказав сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську.

“Я сподіваюся, що, принаймні, це відбудеться до літа, – сказав письменник. – Тому що мене в цьому підтримують майже всі лауреати Шевченківської премії”.

Шкляр нагадав, що лауреати Шевченківської премії вимагають зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

На переконання Шкляра, постійні колективні листи та звернення до президента про звільнення Табачника результату не дають. “Всі колективні звернення до президента десь тануть”, – додав він, передає УНІАН.

За його словами, на зустрічі з Януковичем лауреати повинні сказати президентові: “Або ми, або він (Табачник)”.

“Якщо Ви, Президенте, весь цвіт української нації ставите нижче за україноненависника Табачника, тоді ми будемо вдаватися до радикальних дій, – наголосив Шкляр. – Адже такі кроки набагато рішучіші, ніж звернення або листи, і вони будуть”.

У той же час він відмовився повідомити, які саме кроки плануються.

“Я відповідаю на такі питання, що не треба всім знати, як це буде. Тому що вони (антиукраїнські сили) готуються до цього і в них працюють цілі центри з компрометації нашого руху”, – зазначив письменник.