Андрій Курков та Юрій Винничук на «Книжковому світі» пригощатимуть відвідувачів

Ярмарок «Книжковий світ» славиться своєю книжковою кухнею. Цього разу організатори підготували не менш цікаву та смачну програму. Пригощати відвідувачів ярмарку будуть Андрій Курков, Зірка Мензатюк, Юрій Винничук та кращий ресторатор України Маргарита Січкар.

Нова книга Юрія Винничука має назву «Груші в тісті», тому не дивно, що на «Книжковому світі» він приготує саме груші в тісті. Андрій Курков ділитиметься не лише секретами популяності, а й відкриє рецепт свого фірмового баноша. Справжній майстер-клас по приготуванню вареників на всі смаки проведе Зірка Мензатюк.

Що готуватиме Маргарита Січкар, ведуча програми «Кухня на шпильках», організатори поки що тримають в таємниці. Тож уважно слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

Програма книжкової кухні:

7 квітня, четвер

14.00-15.00 Груші в тісті від Юрія Винничука

8 квітня, п’ятниця

14.00-15.00 Фірмовий банош від Андрія Куркова

16.00-17.00 Пісні вареники на всі смаки від Зірки Мензатюк (Видавництво Старого Лева)

10 квітня, неділя

13.00-14.00 Фірмова страва від Маргарити Січкар

Ярмарок «Книжковий світ» пройде 7-10 квітня у Києві в експоцентрі   «Спортивний» (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Республіканський стадіон).

Партнер виставки – Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти — майбутнє України»

Інформаційні партнериканал новин «24»ТВірадіо «Ера»ДеньМетаГазета по-українськиАртВертеп,  Главредкулінарний портал «Смачно»Буквоїд,  Газета по-київськиВечірні вісті2000Український тиждень