Козероги радять читати у січні. Книжковий подарунок для Козерогів

Козероги радять читати у січні

Джоан Ролінґ. Казки барда Бідла. –

К.: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2008. ─ 128 с.

 

Якими б астрологічними характеристиками не був ознаменований початок січня, лейтмотивом цього періоду все одно буде святково-казковий настрій. Тому Козероги, які є неабиякими оптимістами, радять перш за все підтримувати в собі віру в диво, не соромлячись на деякий час повернутися в дитинство ─ тоді приплив життєрадісності й віри у власні сили вам гарантовані. А для створення відповідної чарівної атмосфери слід не вагаючись звернутися до казок.

 

Наприклад, до щойно виданої новинки від Джоан Ролінґ – «Казок барда Бідла», п’яти історій, що доповнюють біографію Гаррі Поттера. Книжка, написана від імені подруги Гаррі Герміони, одночасно надійшла у продаж у 25 країнах. Дизайн обкладинки й ілюстрації створила сама письменниця, а частина коштів від продажів книги в усьому світі буде використана для допомоги соціально незахищеним дітям ─ то ж це прекрасна нагода для читачів поєднати приємне з корисним.

 

Книжковий подарунок для Козерогів


Наталка Шевченко. Містичний вальс. Роман. ─  К.: Нора-Друк, 2008. ─  368 с.

 

Впертий і витривалий ─ так двома словами можна охарактеризувати характер Козерога. Вольові, амбітні, цілеспрямовані, представники цього знаку здатні багато й тяжко працювати, часто жертвуючи заради роботи вільним часом і відпочинком. Для більшості з них кар’єра є основним життєвим пріоритетом, тому для досягнення поставлених цілей вони готові на будь-які жертви. Тож не дивно, що іноді на вівтар професійних здобутків потрапляє особисте життя й навіть здоров’я.

 

Пам’ятайте про це, обираючи книжковий подарунок для Козерогів, і подаруйте книжку, яка б нагадала їм про те, що, крім роботи, в житті є й інші радості. Роман неодноразової лауреатки «Коронації слова» Наталки Шевченко під назвою «Містичний вальс» описує якраз випадок переоцінки цінностей затятої кар’єристки. Події відбуваються на фоні різдвяних свят, а пріоритети в житті цієї енергійної пані змінюються не без втручання містики. Додайте ще дотепність і неординарне почуття гумору авторки ─ й отримаєте чудовий книжковий подарунок для Козерогів.