СЕКС-СИМВОЛИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Ірена Карпа. На перший погляд, перемога Ірени не підлягала сумніву уже після декількох днів голосування на сайті. Але чотири дні Форуму, під час яких було зібрано більшість голосів, могли змінити ситуацію. Втім, гламур у поєднанні з епатажем зробили свою справу. Тож вітаємо Ірену Карпу із заслуженим званням секс-символа і бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Марія Матіос. Незважаючи на академічну репутацію пані Марії та серйозні проблеми, які вона піднімає у своїх творах, читачі бачать її    серед секс-символів сучасної ураїнської літератури. Інтелігентна, стримана, впевнена в собі Марія матіос приваблює загадковістю та жіночністю і доводить, що поєднання жінки та високої літератури може бути по-справжньому сексуальним.


Лариса Денисенко
є втіленням жіночності і разом з тим авантюризму ─ так само, як і більшість її героїнь. Таємничість і непередбачуваність завжди інтригують, а надто ─ якщо вони приховані під такою привабливою зовнішністю. Можливо, тут теж зіграло роль телебачення – адже Лариса Денисенко є ведучою програми “Документ плюс”, яку тепер сміливо можна переіменувати у “Документ плюс секс-символ”.

Лесь Подерв’янський. Художник, літератор, зірка мистецького бомонду, чия особистість уже встигла стати культовою. Його можуть обожнювати, не сприймати, але ніхто не залишається байдужим до цього епатажного митця. Мабуть, саме сміливість і безсоромність стали тими рисами, які виокремили Подерв’янського з-поміж інших письменників та принесли йому перемогу у голосуванні.

Юрій Винничук. Містифікатора і провокатора, співця галицького еротизму, пана Юрія люблять у Львові. Адже саме голоси львівських читачів принесли йому місце у лідерах рейтингу і звання секс-символа сучасної української літератури.

Дмитро Лазуткін. Дмитро увірвався на третє місце із притаманною спортсменам спритністю, всього на декілька голосів випередивши Любка Дереша. Можливо, це через те, що його аж надто часто показували під час трансляцій Олімпіади з Пекіну? Читачки виявилися небайдужими до спортсменів, які пишуть вірші (чи то до поетів, які цікавляться спотром?).